Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha eddig soha nem vertem ki,...

Ha eddig soha nem vertem ki, és körülmetélés előtt állok, akkor érdemes megvárni a műtétet a kipróbálással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég töltöttem be a 18-at, és már nem bírom tovább.

Fitymaszűkületem van amivel már egész fiatalon orvoshoz vittek.

Azt mondta az orvos hogy ezzel nehezen tudok nemi életet élni így műtét lesz. Viszont azt javasolta hogy inkább várjuk meg vele hogy betöltsem a 18-at és utána műtsenek addig hátha alakul.

Na most mint kiderült kicsit félre értelmeztem a dolgokat.

Maszturbálni szabadott volna, csak a szex járhatott volna fájdalommal.

A doki kicsit kinevetett hogy így félre értettem ( írtó ciki volt ).

De ami megragadt bennem az az amikor azt mondta hogy ha már eddig kibírtam, a műtétig ne önkielégítsek mert a műtét után egy hónapig tilos lesz majd, és nehezen fogom kibírni. Ez igaz?

Sajnos a műtét ideje még bizonytalan..

ki lehet egyáltalán verni úgy hogy nem lehet hátrahúzni a bőrt?

Privát üzeneteket nem kérek köszi.



aug. 24. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
#10: nem szabad a fitymaszűkületet kezeletlenül hagyni. Írj privátban, segítek.
aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 everlight ***** válasza:
53%
Steroidos krém,fityma tágító gyűrűkkel is meg lehetett volna oldani, nem muszáj rögtön műteni,
szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
Vicces story jo fantaziad van xd imadom xd
szept. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

Nehéz elhinni, hogy nem csináltad. Mert alapból ha kibírtad volna, akkor 100% lett volna "nedves álmod" ami szexuális álom ami hatására el élvezel.


Na de lehet igazat mondasz. Rajtad van meg-e várod én szerintem lehet nem várnám meg mert ki tudja mikorra kapsz terminust.


Hogyan kell verni: legalábbis én úgy csinálom, hogy a kis ujjam fent van a a makknál ( körbe öleli a fitymát) és a nagy ujjam pedig alul ahonnan jön ki a testedből a farkad. Szóval teljesen fordítva fogom mint, ahogy azok szokják akiknek nincs ilyen problémájuk vagy mintha másnak fognád meg. És mivel a tenyered át öleli a farkad így csak össze húzod a kezed mintha ökölbe húznád a kezed és ahelyett, hogy a makk előbújjon a fitymábol a fitymád felhuzodik a makkodon túl és a farkad pedig mintha beljebb menne (pedig csak a fityma megy előre) utána elengeded és ha ezt sokáig csinálod, akkor elélvezel. Minél többet csinálod annál jobb érzés lesz és a végén gyorsíts a kezeden amíg nem élvezel el.

Miért tudom ezt, mert pár évig én is ezt csináltam. Még most is így csinalom mert csak most lett lehetőségem műtétre menni. Holnap végén megyek szóval már örülök, már ideje volt. A tisztítás eléggé macerás mer nem tudod lehzuzni a bőrt, de azt is meg lehet oldani mondjuk zuhanyban.

Ami a körülmetélést illleti kb 4,6 het ig nem lehet verni utána (ha teljes körülmetélésed van) akkor csak úgy fogod tudni verni, hogyha valamilyen sikositott teszel rá és abból többet mert anélkül fog fájni. Azért nem kell sikosito most mivel nem vagy körülmetélve és a bőr (fityma) arra való, hogy naturális sikositott termeljen, de mivel körülmetélt leszel így szárazabb lesz a bőröd odalent és kell sikosito. Amúgy körülmetélés után hozzá fog kellenie szoknia a makkodnak, ahoz, hogy hozzá érjen boxerhoz mivel eddog el volt takarva 18 éven keresztül és most először szabad így nagyon érzékeny lesz egy darabig. Vannak olyan emberek akik azt mondják el vesztettek érzékenységet és a szex nem olyan jó mint körülmetélés előtt ez azért lehet mert a bőr amiz eltávolítnak azon nagyon sok idegvegzodes volt ami a adja neked a élvezeted. De legtöbben azt mondjak nem változott semmi nekik, ezért is inkább próbáld verni most és utána meg látod vesztettél e valamit. Alapból ez egy nagyon gyakori műtét szóval nincs mit elrontanijuk, csak keress egy minőségi orvost mert sokan csak a pénzért csináljak ezt és nem érdekli őket az egészséged. Az első orvos teljesen goromba volt hozzám és nagyon negatív volt aztan előjött az miért is vagyok ott és már rögtön megváltozott mert pénz volt a szóban. De vannak olyan orvosok is akik odafigyelnek és a legjobbat akarják neked. Alapból lehet műtét nélkül is javítani a fitymaszukuleten ha nem annyira vészes a helyzet például krémmekel amiket ők írnak elő vagy vannak ilyen gumik amikkel tagitod a fitymát, de eléggé hosszú folyamat szóval 3,6 hónap míg latsz valami változást és sok embernek vissza jön a fitymaszukulete. Még lehet zuhanyba huzogatni a bőrt hátra, de vigyázzva és ha fáj hadd abba, ne húzd vissza nagyon mert abból is baj lehet és ha hátra szorul a fityma, akkor SOS van és kell menni rögtön az orvoshoz akik körülmetélnek mert elaliltod a vérkeringésed azzal ha teljesen hátra húzod és szűk a fityma.


Bocs a hibákért, ha lenne kérdésed írj. Sok szerencsét!

szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom eddig megvolt a meteles. Mi a helyzet?
szept. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!