Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha eddig soha nem vertem ki,...

Ha eddig soha nem vertem ki, és körülmetélés előtt állok, akkor érdemes megvárni a műtétet a kipróbálással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég töltöttem be a 18-at, és már nem bírom tovább.

Fitymaszűkületem van amivel már egész fiatalon orvoshoz vittek.

Azt mondta az orvos hogy ezzel nehezen tudok nemi életet élni így műtét lesz. Viszont azt javasolta hogy inkább várjuk meg vele hogy betöltsem a 18-at és utána műtsenek addig hátha alakul.

Na most mint kiderült kicsit félre értelmeztem a dolgokat.

Maszturbálni szabadott volna, csak a szex járhatott volna fájdalommal.

A doki kicsit kinevetett hogy így félre értettem ( írtó ciki volt ).

De ami megragadt bennem az az amikor azt mondta hogy ha már eddig kibírtam, a műtétig ne önkielégítsek mert a műtét után egy hónapig tilos lesz majd, és nehezen fogom kibírni. Ez igaz?

Sajnos a műtét ideje még bizonytalan..

ki lehet egyáltalán verni úgy hogy nem lehet hátrahúzni a bőrt?

Privát üzeneteket nem kérek köszi.



aug. 24. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

A közepénél húzogasd.

De eddig miért nem műtötték meg, ha korán kiderült? Vagy húzz rá óvszert és úgy.

aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha eddig nem csináltad, akkor most már tényleg érdemes lenne megvárni a műtétet, és csak utána elkezdeni. Az orvos nem véletlenül javasolta, amit mondott. Ha elkezded, akkor nehéz lesz megállni, hogy egy hónapig ne csináld a műtét után.
aug. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Akkor megvárom inkább a műtétet ezzel.

Körülmetélés után tudok majd normálisan maszturbálni?

aug. 25. 07:51
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Most is nyugodtan kipróbálhatod. Műtét után a gyógyulásig tényleg várni kell, de ez csak önuralom kérdése. Utána is tudsz majd maszturbálni, csak másképp.
aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most ne próbáld ki!

Nehéz lesz kibírni,hogy ne csináld,és utána újra megtanulni nehezebb,mintha egyből úgy kellene.

aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

A kérdezőnek:


Sok mindent nem értek. Az első és legfontosabb, hogy ha már kiskorod óta szűk volt, miért nem csinálták meg neked a körülmetélést 10-15 évvel ezelőtt. S ha már akkor nem volt meg, akkor most mire várnak, miért vacakolnak vele. Jobb biztos nem lesz attól, ha várnak.


A doki nyilván azért nem javasolja a farok verést, mert attól tart, hogy egy hevesebb rántás után beszorul a szűk fityma a makkod alatt és akkor rohanni kell a sürgősségire. Ebből a szempontból racionális a tanács, de akkor miért nem vág mielőbb. Egyébként meg lehet úgy verni, hogy nem húzod le a bőrt a makkodról, csak vigyázz.


A körülmetélésed után egyrészt lehet majd a maradék bőrt húzogatni a farkad szárán, csak a makkodra nem fogod tudni ráhúzni, másrészt meg a makkodat is ingerelheted közvetlenül.


Leginkább meg taposs ki egy mielőbbi körülmetélést.

aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

18 éves korodig nem verted ki? Ezt azért nehéz elhinni...


Na de ha így is volt, akkor visszamenni az időben már úgysem lehet. Nagy kárt már úgysem csinálhatsz most mielőtt körülmetélnek, így a helyedben kísérleteznék, csak ne szoruljon a makk mögé.

aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 gabcsi ***** válasza:
81%
Ki tudod rázni még a metélés előtt, csak igen nehéz, ne húzd hátra a bőrt. Amint tudod intézd a metélést, 1 hónap a gyógyulás, utána már tudsz is ismerkedni vele, hogyan lehet kiverni.
aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
En nem hiszem h nem verted.
aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, grat neked hogy eddig kibírtad, én képtelen lettem volna rá…


“ki lehet egyáltalán verni úgy hogy nem lehet hátrahúzni a bőrt?”

Persze, én vagyok rá az elő példa, kb 13-14 éves korom óta úgy verem, nekem is fitymaszűkület van, most vagyok 28/F, de nekem már úgyis mindegy, megszoktam így, a műtéttől félek is, meg egyébként se lenne egyéb mentális dolgaim miatt soha, se csaj, se szex^^

aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!