Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési gondok 27 évesen,...

Merevedési gondok 27 évesen, magán urológusok szerint semmi bajom sincs?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jelentkeztek a tünetek amikor egy szexkapcsolatba kvázi belementem és az első nem sikerült, azóta mintha meglőttek volna. Potenciálnövelőkkel ment de nem akarok azt szedni. Voltam több urulógusnál/andokrinológusnál és azt mondták nincs semmi bajom. Írtak fel szidenafilt meg tadafilt is és azt mondták az eljén próbáljam ezzel. A maszturbálás hol megy, hol nem volt egy hetem amikor jobb volt a kedvem akkor többször is ment és merevebb voltam. Viszont általánosságban már depressziós hangulatban vagyok mert nem tudom mi történik és azóta megint nem olyan erős az erekcióm ráadásul most ismerkedek valakivel és előre félek. Valakivel hasonló tapasztalatok?
aug. 2. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen pszichés eredetű probléma a leírásod alapján, ezért nem talált urológus semmi szervi problémát.


Saját magadnak kell ezt fejben lekuzdeni

aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy 1-es mondja.

Pszichológust keress! Az ő segítségével tudod leghatékonyabban kideríteni, mi blokkolja pszichésen a merevedésed.

aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már 3 alkalommal voltam pszichológusnál.
aug. 2. 13:53
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor menj el negyedszer is, sajnos ezt gyógyszer nem oldja meg.
aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, folyamat járok csak úgy értettem, hogy már 3x voltam.
aug. 2. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Előttem szólókat tudom megerősíteni. Pszichés eredetű a probléma.
aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz irányból próbálod megközelíteni a szerelem mély érzését.

Ez nem a merevedésnél kezdődik.

aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!