Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sokkal túl ér a fitymám a...

Sokkal túl ér a fitymám a makkomon, ez normális így?

Figyelt kérdés
Mereven se jön magától hátra, és túl lóg kb 2 centit a makkomon, ilyen ormány szerűen. Volt hogy óvszer alatt is visszacsúszott szex közben, mit lehet tenni a körülmetélésen kívűl ezzel?

júl. 28. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha könnyen hátra megy, normális. 23f
júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha zavaró, és akadályoz bármiben is, akkor urológust tudsz felkeresni, aki részleges vagy teljes metéléssel tudja ezt megoldani.


Az hogy a fityma mozog, és ez megtörténik az óvszerben is, azzal semmi gond nincs. Azzal sincs gond, hogy ha merevedésed van, akkor nem megy magától hátra.

júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Csak a hűlye ember megy ilyennel orvosoz.
júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem lóg túl, de mereven is fedett a makkom. Magától visszacsúszik a makkra óvszerben is. Ez normális amúgy?

Fedett makkra szoktam gumit húzni mert úgyis erőrecsúszik, de már nem is zavar.

júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Normális, nyugodtan használhatod a kotont fedett makkal is ha úgy könyebb.

Egy picit kevesebbet fogsz érezni mint csupaszon.

júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Anatómiailag normális, utódnemzésre alkalmas, de szexuális élvezet szempontjából nem az igazi. Ráadásul az, hogy az óvszerben önálló életet él, az óvszer kiszakadását okozhatja.
júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baj nem lehet vele!

Viccesen azt mondanám, hogy majd belenő.

Ne problémázz ezzel!

júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Fitymatúltengés a betegség neve, amikor feleslegesen ki van nyúlva. Hacsak nem vagy kövér, mert ott fogyással még javulhat a helyzet, akkor csak körülmetéléssel lesz rövidebb az előbőr.
júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem log tul nagyon sztem nem gond, nah meg persze ha nem fáj es nincs semmi rendellenesség. Bar sztem ha gond lenne vele akkor mar gyermekkorban eszleteték volna a problemat. Paromnak is ilyen semmi para.
aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez, ahogy írják fentebb is fitymatúltengés. Ez amolyan rendellenesség, amivel nagyon urolôusok sem foglalkoznak, (tisztelet a kivételnek) és emiatt a normális kategóriába sorolt rendellenesség. Normál esetben ha magátol nem is, de mereven hátrahúzva hátul kéne maradjon a bőr és nem mellesleg az óvszer rendeltetésszerű használatához is ez szükséges. Én magam is emiatt fordultam dokihoz és az első nem foglalkzott vele, második volt az aki elmagyarázta, hogy miért is volt jó, hogy ezzel a problémával én felkerestem őt.

Ugyhogy ez számodra is egy pirospont, hogy felismerted valami nem OK a szerszámmal 😊😉

aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!