Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, érdemes szerintetek...

Fiúk, érdemes szerintetek bevállalni ezt a műtétet?

Figyelt kérdés

Nincs semmi panaszom, jól működik a szerszámom. De zavart, hogy hosszabb volt a fitymám és hiába mostam nem volt igazán higiénikus. Most hátrahúzva tartom és azon gondolkodok, hogy véglegessé kéne tenni, mert nagyon bevált a csupasz makk és a fityma nélkül hordás.

Ti gondolkodtatok már rajta h körülmetéltetitek magatokat? 21/F



júl. 25. 15:12
1 2 3
 21/29 Csupasz makk ***** válasza:
82%
Én hatodikos voltam, 12 éves amikor körülmetéltek. Akkor, meg utána amíg szégyenltem nekem is nagyon rossz volt. Mivel még nem volt internet, ezért tájékozódni sem tudtam a mûtét elõtt. Arra számítottam, hogy csak a fitymám szûk végét csipentik le, ehhez képest szó szerint meghámozták a pöcsömet. Utólag viszont az a véleményem, hogy nagyon jól megcsinálta nekem az orvos. Azóta nincs több egészségügyi problémám a farkammal és a körülmetélés sok más elônyét is élvezem.
júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%

Ha kidobatod a heréket, nyugodtabb leszel és jobban fogod bírni a nehéz fizikai munkát. Eszedbe se fog jutni hogy a nők a pénzedre hajtanak és nem kell gyerektartást se fizetni.

Sok barátod lesz, mert senki nem félti tőled a barátnőjét.

júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%
Sziasztok nekem évek óta hátra van húzva a fitymám nem fedi a makkomat. Érdemes lenne metélni szerintetek?
aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megszokta úgy, akkori igen.
aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Csupasz makk ***** válasza:
23 Ezt neked kell eldönteni, hogy szeretnéd-e, vagy sem.
aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, visszanőni nem fog
aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
Érzéketlenebb lesz a makkod egy idő után mert folyamatosan súrlódik a gatyádba. Nem véletlen van ott a fityma. Ha nincs semmi panaszod akkor hülyeség műtetni.
aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok nekem már 23 éve hátra van húzva a fitymám és úgy marad nem megy vissza. Nem fedi a makkom érdemes lenne le metéltetni makkomról a bőrt?
aug. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
#28: ha gondolod, akkor szedesd le. A gyógyulással nem lesz probléma, a makkod már bírja a külvilágot. Honnan jött a hátrahúzás?
aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!