Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk hogyan tudnám szagtalanná...

Fiúk hogyan tudnám szagtalanná tenni a farkamat?

Figyelt kérdés
Hiába mosom a szerszámot akár napi 100x akkor is van egy erős szaga. Egyszerűen nem tudom tisztántartani hiába az igyekezet, különösen amikor a hőségriadó miatt amúgy is ömlik rólam a viz. Nincs semmi betegségem, barátnőm csak gumiban szopott, de ő is felhívta a figyelmemet h büdös az anakonda.

júl. 21. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Szappannal mosd ba*ki! :D
júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mosd sima szappannal, ne tusfürdővel. Egyébként szex előtt közvetlenül főleg ilyen melegben illik mosakodni.
júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mostam már szappan, tusfürdő sima víz. Nincs gombás fertőzés és semmi ilyen. Orvos is vizsgált és szerinte is oké minden. Nemtudom hogyan tud büdös lenni zuhany után pár órával egyből a dákó, de baromira zavar.
júl. 21. 19:01
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen felhúzod a bőrt és alatta tuti jól kimostad? Mert ha bárhol marad folyton, akkor hiába igyekszel
júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
En is ezert, baratnommel egyetertesben meteletettem korul magamat, az teljesen megoldotta 27F
júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Aktuálisan kell megmosni. Normális esetben ugyanis a külső kórokozók ellen védelmet nyújtó (és egyébként szagos vajsavat termelő) baktériumok gyorsan szaporodnak.
júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mosd akkor többször. El sem tudom képzelni, ha valaki mossa rendesen, akkor olyan szaga van, hogy a nő sem kívánja, de lehet anyagcsere zavarod is van.
júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Barinőd gumi nélkül cumizzon és közben rágózzon.
júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Orvosom szerint hülyeség de minden pisilés után megmosom a szerszámot, de nekem ez mostmár muszáj, csak így érzem tisztának. Volt lakótársam rá is kérdezett miért mosom ennyit a pöcsömet, ráadásul az oldspiceból a nagy se tartott semeddig. Ő azt mondta neki elég az esti fürdésnél és azt is csak vízzel, nem nyom rá semmit.
júl. 21. 19:16
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az se hátrány, ha a törölközőt is megszagolod mielőtt beletörlöd a pötsöd, mert az se kizárt, hogy az a büdös retkes, és hiába mosod a tököd, ha a törölköző utána visszabacizza, amik szépen köszönik a terjesztést, jól érzik magukat az új helyükön is!...
júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!