Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem balterialis/gombas eredetu...

Nem balterialis/gombas eredetu prosztatagyulladas mennyi ido alatt mulik el? Illetve van e ertelme ilyenkor ciprinol antibiotikumot szedni?

Figyelt kérdés

Egy hete jelentkezett nalam ego, csipo erzes a peniszem hegyenel, ezt az urologus prosztatagyulladaskent diagnosztizalta a prosztata vizsgalata utan.

Lett csinaltatva meg vizelet teszt is bakteriumra,gombara es verre, mindegyikre negativ.

Utana lett meg csinaltatva sperma tenyesztes bakteriumra es gombara, ez is negativ.

Az orvos ciprinol antibiotikumot irt fel igaz amikor felirta a sperma tenyesztes eredmenye meg nem volt meg. Tovabba irt fel voltaren vegbelkupot, rowatinexet es prostayol fortet.

Kerdesem, hogy ha nem talaltak bakteriumot, akkor van e ertelme a ciprinolnak?

Illetve akinek hasonlo baja volt annak mennyi ido alatt enyhultek a tunetei es mik a gyogyulasi eselyek ?

Meg mi valthatja ki ha nem bakterium?



júl. 20. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is benne van h nem fog elmulni csak enyhul, nagyon nehez kigyogyulni
júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 László1212 válasza:
100%

Szia! 4 hónapja küzdök prosztata gyulladassal, nagyon nehéz ebből.ki mászni míg nekem sem sikerült!

Életmód váltás, ne egyél fuszerest, ne igyál alkoholt, kerüld a koffeint ezek mind irritaljak a prosztatat és még jobban fog csípni a vizelet tapasztalat! Csak vizet igyál napi 2,5 -3 liter és néha egy kis sót vigyél be hogy pótolni tudd mert ki pisiled!

Ami nekem egy kicsit segített ez az élet mód váltás + szadabpalma, tokmagolaj, proxelan kúp

Kérdésed van írj nyugodtan glaszlo25@gmail.com


Én most megyek augusztusban kismedencei mr vizsgálatra és húgyhólyag tükrözésre

Ui nálam sem találtam semmien baktériumot, kitartást nagyon nehéz és megterhelo lelkileg is!

júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 László1212 válasza:
A rowatinex vese gyógyszer ne szedd mert még jobban fog égni a pocsod tőle! Olvas utána
júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszonom a valaszokat.

Szerintetek a lelki okok mennyire jatszhatnak kozre ebben? Volt par honapja egy trauma ami nagyon rosszul erintett es igazabol azota se tudtam feldolgozni. Nagyon sok idegeskedest, szomorusagot okoz nekem azota is es amiota megjott a tenyesztesek negativ eredmenye ezen gondolkozom.

Mit gondoltok? Mar az is eszembe jutott h pszichologus segitseget kerem mert nem is nagyon tudom hogyan tudnam ezt egyedul megoldani magamban.

Rowatinexet azert adta szerintem mert a prosztata vizsgalatnal mondott valamit ott az izmokra is, hogy le vannak szakadva (nincsenek a helyukon) es hogy az izomlazito majd segit rajta.

júl. 21. 13:47
 5/5 László1212 válasza:

Nekem volt idoszakom amikor rendes depressziós voltam ez miatt! És olyankor fel erősödnek a fájdalmak! Össze kell magad szedned és fel állni, ez egy állapot amit lehet gyógyítani csak sajnos nagyon sok idő! Kitartást én is próbálok pozitiv lenni és a gondolataimat el terelni te is tedd ezt.

Egyébként maga ez a betegség szorongást illetve depressziót okoz! Légy erős én is próbálok az lenni minden nap úgy kelek hogy fáj a pocsom a gat a hereim és ezzel is fekszem le de hiszek a gyogyulasban

júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!