Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Utólag lehet kezdeni valamit...

Utólag lehet kezdeni valamit egy heggel a makkon, el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés

Még régen, talán 2 éve valahogy keletkezett egy ilyen nagyon apró sérülés a makkomon. Nem vagyok benne biztos, hogy hogyan, lehet hogy orális szexnél megsérült, de a sebet nem is észleltem, ami furcsa… Csak magát a heget észleltem, kb. 2 héttel az után, hogy az orális szex megtörtént egy alkalmi partnerrel.


STI szűrésen azóta már 2x voltam, mindenféle ablak periódus után.


A heg nagyon nagyon nehezen vehető észre, egy ilyen kis fehér pont, kisebb mint egy rizsszemnek a ötöde. Viszont ki lehet tapintani és ha tudom, hogy hol van, akkor már észrevehető… Engem ezért zavar.


Ha elmegyek vele orvoshoz, lehetséges hogy el lehet tüntetni teljesen?



júl. 13. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem tudja eltüntetni nyom nélkül.
júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd talán kinövöd .
júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet teljesen eltüntetni. Kenegesd contractubex géllel 3x naponta, attól valamelyest halványodni fog, nehezebb lesz észrevenni. A gélt enyhén a hegbe kell masszírozni.
júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#3. ezt szabad makkra/nyálkahártyára kenni?

júl. 14. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy nem fogja irritálni a makkodat. Nincs olyan összetevője ami miatt ne lehetne a ott alkalmazni. A hugycsőnyílásba lehetőleg ne kerüljön, azt lehet hogy csípné. Több hét mire látszódni fog a hatása, türelmesen kell használni.
júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!