Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sracok,a fejemen a legelso...

Sracok,a fejemen a legelso hajszalak,mikor huzom ovatosan, random leszakadnak a hajszal kozepenel.Konkretan a hajszalambol leszakad egy kisebb vagy nagyobb darab.mi lehet az oka es mit lehet ellene tenni??

Figyelt kérdés
a neten semmi ilysemit nem talaltam,plusz meg a hajszalaim vegein kicsi feher pontok is vannak

#Ferfi haj #hajszal #haj szakadas
tegnapelőtt 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
El van töredezve a hajad. Most le kéne vágatni, hogy egészséges legyen, a továbbiakban meg, ha nem akarod röviden hordani, akkor balzsamot használni rá.
tegnapelőtt 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fiu vagyok, gyakran vagatom,ugyanugy szakad. milyen balzsamot hasznaljak?
tegnapelőtt 14:09
 3/6 A kérdező kommentje:
la volt vagva buzzcutra, mikor visszanott ugyanugy szakadt.
tegnapelőtt 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:

A hajszálak végén amikor kitépsz egyet a fejbőrből, akkor az általában a hajhagyma.


A haj pedig szakítószilárdsága sem végtelen, képes elszakadni. Szóval azért nem találtál semmit, mert

1. Teljesen normális, hogyha kitéped a hajad, akkor jöhet vele a hajhagyma is.

2. A haj eltörik/elszakad erős húzás hatására.

tegnapelőtt 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, en nem a hajhagymara gondoltam a feher pontoknal, a hajam masik vegere ertettem,ami nem a fejemben van
tegnapelőtt 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak egyes emberek, akiknek az immunrendszere a hajszálakon keresztül távolítja el a méreganyagokat, talán ez lehet magyarázat a hajszálak végén lévő fehér pontokra. Ez lehet magyarázat a haj könnyű elszakadására is, mert a méreganyagok meggyengíthetik a hajszálakat.

Próbálj rájönni arra, hogy mivel mérgezed magad és talán elmúlik a probléma.

Ha csak annyi lenne, hogy töredezik a hajad, akkor drogériákban kapható étrendkiegészítőkkel helyre lehet tenni a dolgot. A fehér pont a hajvégeken viszont kicsit aggasztó. A haj rendszerint olyan méreganyagokat szeret kiválasztani, ami a szervezetben máshol felhalmozódva nagyon komoly megbetegedést okozna.

tegnapelőtt 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!