Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amfetamin tartósan tönkre...

Amfetamin tartósan tönkre teszi az erekciót?

Figyelt kérdés

Én 19 évesen szívtam egyszer egy nagyobb adagot és azóta nem áll fel rendesen. Meg korai magömlés én is lett.

Szervi bajom nincs urológus is megvizsgált már sokszor

Több mint 10 év telt el azóta és nem javul



jún. 23. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kontrolkísérlet nem hajtható végre, vagy igen, vagy nem.
jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem egyszeri használat okozza a problémát. Ha ez egy így lenne, akkor kb mindenkinek lenne valami baja, aki kipróbált valamilyen káros szert. Szóval, nem tuti biztos lehetsz benne hogy nem ez okozta a 10 éve fennálló problémád.


Mivel orvos megvizsgált és nincs szervi gond, így valószínűleg lelki eredetű a merevedési zavar, vagy fejben van valami gebasz.


Plusz aki eljut az amfetaminig, annak előtte más dolgokat is ki kell próbálni. Kb senkinek sem jut eszébe, hogy juuuuj de jó lenne elsőre egy kis amfetamint kipróbálni. Általában ezt megelőzi pár könnyedebb dolog, mint mondjuk a füves cigi.

jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen előtte körülbelül 5 alkalommal próbáltam a füvet .

Az amfetamint csak egyszer de nagy adagot . Megbántam fiatal voltam és buta .

Mit csináljak hogy helyre jöjjön ?

Ha nem ez okozza akkor

Mi ?

jún. 23. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Le lett írva.


Ha nem szervi ok, akkor lelki vagy fejben van valami gond. Többet nem fogsz tudni a gyakorin kisajtolni, mert nem vagyunk sem urológusok, sem pszichológusok.


Amit tudsz tenni, hogy elkezdesz sportolni (akár otthon is, nem feltétlenül kell kondiban menni hozzá). Megpróbálsz egészségesebben táplálkozni (naponta enni zöldséget és gyümölcsöt), a szemét kajákat mérsékeled. Emellett pedig nem stresszelni csak a lehető legkevesebbet.


Ha jobban ki szeretnéd deríteni mi a gond, akkor keress fel orvost. Mondjuk például a háziorvoshoz elmész és ajánl másik urológust ha szeretnéd.

jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológus kell neked, ha nincs organikus eredetű problémád
jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VZ2 ***** válasza:

Érdekes a kérdés, mert ezt más is kérdezte itt az oldalon, vagy te ugyanaz voltál ebben a kérdésben itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

jún. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az is én vagyok .
jún. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!