Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez felfázás...

Szerintetek ez felfázás lehet? Egyáltalán létezik férfiaknál felfázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn reggel kezdődött nálam a dolog, ahogy felébredtem. A bal herém a szokásosnál érzékenyebb volt. Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, hiszen volt már példa arra, hogy amikor szűkebb farmert vettem fel, elnyomta és picit fájt egy pár napig, majd magától elmúlt. Jelenleg azonban fáj mindkét herém, nem vészes de fáj, ilyen jellegzetes “nyomó” érzés, mintha szorítaná valami pedig nem. Illetve az alhasam is fáj. Ittam kamillateát, illetve rengeteg folyadékot iszok. Szerintetek mit tegyek?
jún. 18. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

#10

Ki mondta, hogy vicces én sajnáltam Harry-t, mikor a gyerek tökön durrantotta.

A te mű keménykedésed, viszont felettébb vicces, mit akarsz te élőben? Előbb azt a két kis babszemet a zacsiban rakd rendbe, hogy ne fájjanak!😅

jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Urológiára menj!
jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!