Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez felfázás...

Szerintetek ez felfázás lehet? Egyáltalán létezik férfiaknál felfázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn reggel kezdődött nálam a dolog, ahogy felébredtem. A bal herém a szokásosnál érzékenyebb volt. Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, hiszen volt már példa arra, hogy amikor szűkebb farmert vettem fel, elnyomta és picit fájt egy pár napig, majd magától elmúlt. Jelenleg azonban fáj mindkét herém, nem vészes de fáj, ilyen jellegzetes “nyomó” érzés, mintha szorítaná valami pedig nem. Illetve az alhasam is fáj. Ittam kamillateát, illetve rengeteg folyadékot iszok. Szerintetek mit tegyek?
jún. 18. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez heregyulladás lehet. Javaslom, hogy keress fel egy orvost
jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj mire időpontot kapok az urológiára, az minimum 1 hét, de még keveset is mondtam. Lehet elkellene kezdenem az Antibiotikum kúrát.
jún. 18. 11:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mehetsz sürgősségire
jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Heves pisilési ingereid vannak? Ilyen "jaj, majd bepisilek" rohamok? Kellemetlen, fájó vizelés? Erősebb vizelet (sárgább, erősebb a szaga)? Ha ezek nincsenek, akkor nem fálfázás.
jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pisilni sokat járok, de az szerintem a sok ivásnak simán betudható. Nem fáj és nem kellemetlen a vizelés egyáltalán. Így a hasam alja érzékeny így lent a húgyhólyagomnál.
jún. 18. 11:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvosodhoz! Ez olyan panasz, amivel lehet sürgősségi beutalót adni az urológiára, hogy ne kelljen várni időpontra.
jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ha a háziorvos sürgősnek ítéli, fog adni sürgősségi beutalót.
jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most jöttem a sürgősségiről. Ultrahang is történt. A mellékhere van megduzzadva, az okozza ezt a nyomó érzést.
jún. 18. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen "jaj de fáj a herém" érzésed van? Ilyen érzése volt Harry-nek is a Reszkessetek betörőkben, mikor a gyerek tökön lőtte.
jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hú de vicces vagy, ez igen. Élőbe meglátnám mekkora lenne a pofád. Vagy csak neten megy a keménykedés a telefon mögül?
jún. 21. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!