Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek meddig tartott a proszta...

Kinek meddig tartott a prosztatagyulladás???

Figyelt kérdés
Mert én már 4 hónapja járok az urulogushoz,de még semmi javulás.Már öt különböző gyogyszert írt fel.

máj. 20. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10

A"rohadt soka" egy eléggé nehezen értelmezhető mérték. Mégis hány évig vagy hónapig?

aug. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10 Megkérdezhetem hogy te milyen AB kaptál????Mert amiket én kaptam semmit nem értek.tetralysal,sumaded,ceclor.

A háziorvosom azt mondta hogy ezek egyik sem a prosztattagyuladásra valok.

aug. 8. 08:55
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem tíz éve tart a nagyobbodás, és nem fog elmúlni. Amikor kezdődött, nagyon fájt, csípett és nem tudtam rendeset hugyozni....az igaz, hogy a doki eltalálta a megfelelő gyógyszereket, ezektől úgy-ahogy jól vagyok...


saját magamtól évente egyszer PSA-t nézetek magánlaborban...eddig nem mutatott rákos tünetet.

aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13. Én úgy tudom a PSA nem is mutatja ki rákot, azt a biopszia mutatja ki.
szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13

Veled mit szedet az orvosod?

Én a megnagyobbodás ellen Finasteridet kapok + Alfetin uno-t vizelés könnyítésre. Működik mindkettő, de vannak mellékhatások.


#14

Rosszul tudod. A PSA egy jó és egyszerű markere a rák diagnosztizálásnak. Első körben mindig ezt vetik be. Bár tudok olyan esetről, ahol az illetőnek annyira rákos volt már a prosztatája, hogy már antigént se termelt, és ez félrevezető lehet. De ez nagyon ritka.

szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!