Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek meddig tartott a proszta...

Kinek meddig tartott a prosztatagyulladás???

Figyelt kérdés
Mert én már 4 hónapja járok az urulogushoz,de még semmi javulás.Már öt különböző gyogyszert írt fel.

máj. 20. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert találgatja a gyógyszert.Baktérium kitenyésztést kellene csinálni,és ha megtalálják az okozót,erre kell gyógyszert keresni.Nálam ez így volt.

Sajnos ez sem mindig biztos.Ez nagyon rafinált betegség,az urológusok réme.

Képes hónapokig tünetmentes lenni,aztán elődobja magát.

máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 nap alatt elmúlt. Azalatt durva véres vizeletet produkáltam. Szerencsêm volt, hamar eltalálták milyen antibiotikum kell.

Vannak akik évekig szenvednek.

máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Eddig ezeket a gyógyszereket szedtem:tetralysal,aflamin,sumaded,vesicare,minirin.

A doktor azt mondta hogy ennek már el kelet volna múlnia.

De nem még mindig naponta legalább 18x járok a pisilni.

máj. 21. 07:49
 4/15 A kérdező kommentje:

De hol van itt a gyulladáscsökkentő???

Talán az aflamin?? Nekem gyogyszertárban azt mondták hogy ez

fájdalomcsilapitó.

máj. 21. 08:14
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodj bele, hogy évekig is eltarthat, a most 51 éves fiam évek óta szenved vele.
máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Félre is diagnoztizálhatott. Nekem például jött fájdalom here felől, azt mondta az orvos prosztata. De csak nem szűnt meg.. kiderül hogy combnál izomfájdalom volt a gond ami úgy sugárzott ki. Ennyit erről
máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem elkezdett véreset pisilni, de kb egyik napról a masikra. Elment dokihoz, azt mondták tele van vmi baktériummal, de nem mondták biztosra, mert ismeretlen volt a "baci".

Kapott gyógyszert 2 hétig napi 2 szemet (3000mg) rosszabbul lett, már alig tudott menni.

Megint megnézték mégtöbb bacinak nevezett akármi volt benne.

Kapott másik gyógyszert. 3 nap alatt rendbe jött. Sajnos egyre több ismeretlen baci van.

Nekem fél éve gennyesek a torokmanduláim. Szó szerint minden bajom van. Torokváladék tenyésztést csináltak, vagy 3 bacit néztek. Egyik sem az. Hiába adtak antibiot nem használt. Ki kell venni a mandulám, de csupa gennyes... Fura, hogy sok baci rezisztens lett a gyógyszerekre.

Pedig én 15 éve egy szem gyógyszert nem szedtem be...

máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem keress egy másik urológust, aki már sokaknál bizonyított. Négy hónap alatt mindenképpen kellett volna hogy legyen valamiféle (legalább átmeneti) javulás. Ha tényleg semmi változás nem volt négy hónap alatt, akkor rossz kezekben vagy. Egyébként valóban nagyon sokáig eltarthat, kiújulhat, akár tíz éven át is. Jó lenne tudni, hogy volt-e tenyésztés, annak mi lett az eredménye, illetve a személyes körülmények is fontosak. Lehet, hogy valamilyen ok miatt folyamatosan újra bejutnak a kórokozók, ezzel is érdemes lenne foglalkozni. Egy jó szakember ezt meg is teszi
jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Milyen tenyésztés volt? Vagy miből derül ki nálad, hogy sosem jó valami, a tünetek miatt? Ezeket csak tenésztéssel lehet megoldani, sőt az is fontos milyen baktérium, mert van amit nem is kell kiírtani, sőt a sok gyógyszet sem tesz jót. Sok probiotikumot kell szedni, az segít ebben.
júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem rohadt sokáig de végre elmúlt. Kimondottan szenvedős volt de mostmár jól van.
aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!