Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy férfi véralvadásgátló...

Ha egy férfi véralvadásgátló gyógyszerre van szüksége, attól kezdve a makkon több véraláfutások keletkeznek. Ezt hogyan lehet kezelni gyógyítani? Bőrgyógyász, küld az urulógushoz, az küld a sebészetre, és így tovább.Mi okozza ezt a betegséget?

Figyelt kérdés
máj. 19. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Attól biztosan nem lesznek véraláfutások.
máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%

Pont a gyógyszer okozza.

Itt-ott megsérül egy hajszálér én nem 1 percig vérzik, ami fel is szívódik, hanem 10-20 percig.

máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De miért lenne a makkon véralafutás a gyógyszertől?
máj. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Talán mert ott is futnak hajszálerek amelyek megsérülnek, és okoznak olyan kellemetlen fájdalmakat. Egyébként a véralvadásgátló gyógyszernek sok a mellékhatásai a leiratban.Test különböző részein véraláfutásokat, reflux betegséget, gyomor és garatban égető érzést, Vesebetegek pl nem szedhetik e gyógyszert.Sajnos a házi orvosom azt mondta szednem kell ezt, ha a kardiológus ad másik gyógyszerre javaslatot akkor tud másikat kiírni helyette, de addig nem.A Kardiológiára meg félévet kell várni az időpontra.
máj. 20. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
De mitől sérül meg a makkod? :/
máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Választ adónak. Mitől?Mivel ott is vannak erek amik a véralvadásgátló hatására károsodhatnak ami a bevérzést okozza. Tudom mire gondolsz te G...! Én 68 éves elmúltam, nekem már nem kell a szex.
máj. 20. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már szúrtam véralvadásgátlóval magamat de semmi ilyen nem volt.
máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gyógyszerek mellékhatásai nem egyformán jelentkeznek! Vannak akiknél igen, másoknál nem.Véralvadásgátló nem csak injekciókban van, hanem gyógyszerekben is, amelyeknél számos különböző mellékhatásai lehetnek.
máj. 21. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!