Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől hízik el a legtöbb férfi?

Mitől hízik el a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

2023. dec. 3. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Idősödéssel párhuzamosan csökken a tesztoszteron szint. Meg persze az életmód is számít. És mondjuk alacsony tesztón inkább a zsír jön fel mint az izom, pláne edzés nelkul.
2023. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
#4 miért beszélsz bele, ha ennyire nem ismered a nyelvet?
2023. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Sok szénhidrát, főleg cukor, de a lisztes kaják is.
2023. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A kielegitettlen szexualis elettol!

:P

2023. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Non plusz ultra válasza:
Én úgy tudom a kor elöre halatával 42-44év körül kezdödik el kb ,hogy az anyagcsere lelassul és az étel több ideig van a gyomorban és jobban hasznosítja a szervezet a kaloriákat+genetika és a nagyobb vacsora adagok és utána már kevés mozgással lefekvés .Észre vettem magamon ha este bőséges vacsora volt másnap reggel sokkal éhesebb voltam reggelinél így többet is ettem és ha reggel nem a kellő időben reggeliztem ingerültebb voltam.Ez egy csabda,mert egyre több kaloriát visz be a szervezetbe az ember a munka intezivitása ugyan az mint régen lényegében és így a fölösleges caloriák nincsenek ledolgozva és ez sunyin mindig egy picit több .Nézd még a kondi termékben a fiatalokon kivül nagyon sok 40+osok vannak tudatosan akik látják ezt és tesznek érte tudatosan,de még akik fiatalon erősen élvvezték az életet cigi ,alkohol, bulik,átnem alvott északák és rengeteg szex még azok is 40 körül nagyon oda kezdenek figyelni az egészséges életmodra ez csak az értelmesebb fajták csinálják lényegében minnél kicsapingó volt valaki fiatalon annál drasztikusabban egészség párti lesz,mintha a sok bünözésből valamit vissza tudnának kompenzálni.Az is hozzá járul ehez 40 körül az egzisztencia jobb és több pénzzel jobban oda lehet figyelni az egészséges életmodra.Ha van rá igény az egyénnél .
2023. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!