Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elősször megyek urulógushoz,...

Elősször megyek urulógushoz, leborotváljam, vagy egyáltalán nem gáz ha nincs leborotválva?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ha nincs, 2 külön urológusnál voltam és egyik sem mondta hogy gondot okoz a szőr.
2023. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Előssssször? Szerintem másodssssssszor is ciki szőrös pöccsel odamenni.
2023. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Dolgoztam urológián. Az orvos pont leszarja. Egy dolgot nem bírnak, ha valaki hisztis. :D
2023. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Bár én még nem voltam urológusnál, de szerintem is mindegy. Én mondjuk rendbe tenném, tehát nem bozontos bundás pöccsel mennék, de szerintem azzal se lenne baj ha nem borotválod le.
2023. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szeretődhöz mész,az orvos elsősorban a makkra és a fityma körüli részre kíváncsi és az nem szőrős,a lényeg hogy tiszta legyen,régebb óta van urológia mint pöcs borotválás divathullám.
2023. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem is minden vizsgálathoz kell elővenni. Néha csak bemész pisisebesség mérésre, vagy ultrahangra.

Az orvos meg látott már mindent, legyél tiszta, az elég sztem.

2023. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindegy, nem érdekli. Vizsgálat előtt fürödj meg és mindenképpen tiszta alsónemű legyen rajtad. Egyetlen egy dolog amit kérnek az urológusok: ne üres húgyhólyaggal menj oda. Egyrészt az UH-nál is előnyössebb, másrészt ha vizeletet kell produkálni, ne legyen gond.
2023. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mégis mit gondolsz, pár évtizede még egyáltalán nem volt borotválkozni "ott".

De urológushoz akkor is jártak emberek.

Vagy amikor bőrgyógyászhoz kellett menni, pöcörőt megmutatni, mert valamilyen folt jött ki rajta. Véletlenül egy néger orvos volt, lényegtelen. De akkoriban sem volt még divat, én is csak később szoktam rá.

2023. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosabban még egyáltalán nem volt szokás borotválkozni "ott".
2023. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell leborotválni

De én azért kicsot megtrimmelném előtte hogy igényes legyen

2023. aug. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!