Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lesz magömlésem? (olvasd...

Mikor lesz magömlésem? (olvasdd lent)

Figyelt kérdés
Chrone beteg vagyok de sajnos ez csak 2010 júl. 13.-án derült ki.Azóta szedek elég sok gyógyszert és érdekelne mikorra várható az első magömlésem. 15/F
2010. okt. 12. 19:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Na legalább megtudtuk hogy mi is ez a betegség.


Szerintem ne aggódj azért hogy nem lennél már érett,tudtommal az előváladéktól is meglehet termékenyülni,meg van még időd is bőven,aki nem beteg,azoknál is sokszor jócskán kihúzódik ez a dolog.

De szerintem a saját orvosoddal kellene a téged aggasztó dolgokról beszélgetni lehetőleg 4 szem közt,mert lehet tud valami fejlődésedet serkentő gyógyszert adni,meg tudna nyugtatni,mégis csak szakavatottabb mint mi,bár nem értem,ezek szerintm mindig is alacsony kellett hogy legyél,jóval mint az átlag,szóval jóval előbb észre kellett volna venniük és megtalálni,hogy mi lehet a gond.


Fel a fejjel,ki tudja pár év,aztán lehet lekörözöd a többieket is,nem csak ez a lényeg,de megtudlak érteni,hogy aggaszt.A kérdésedre nehéz választ adni,az is lehet hogy az már nem is sima előváladék,mert néha abban is van egy kis sperma már,csak hát nem vagyunk biológusok mi sem.De ha már jön onnan ki valami akkor már nagy baj nem lehet.

De csak alacsony vagy még egyenlőre,meg nincs sperma a többi az okés,mert akkor nincs nagy gond.

2010. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Húzogasd a b őrt szorgalmasan és menjél nyáron dokihoz vele.Na ezt most ígérd meg!
2010. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Bocsi,utolsó előtti is én vagyok és fitymaszükületesnek akartam küldeni és rossz helyre ment,ne haragudj érte!


De elolvastam gyorsan mi a helyzet nálad és szerintem ne izzgulj,az impotencia miatt meg főképp ne,csak több idő kell neked,meg hogy a gyógyszereid igazán hassanak és akkor minden beindul majd.

2010. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez a leghasznosaabb válasz eddig.Köszi.
2010. okt. 18. 19:49
 25/25 anonim ***** válasza:

Tényleg ne izzgulj és nem aggasszanak ezek a dolgok,jó lenne ha tudnál az orvosoddal beszélgetni és ő talán pontosabb választ tudna adni,hogy a fejlődésed mikor fog felgyorsulni,mennyi idő kell hogy a gyógyszerek kifejtsék hatásukat.Beszélgess el az kezelőorvosoddal,nyugodtan mond el mik aggasztanak.

Tudom hogy nálad a betegség játszik ebben szerepet,de gondolj arra valaki nem beteg mégis kicsit lassaban érik és van még pár éved hogy spermád is legyen.

Sok sikert előre is!

2010. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!