Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lesz magömlésem? (olvasd...

Mikor lesz magömlésem? (olvasdd lent)

Figyelt kérdés
Chrone beteg vagyok de sajnos ez csak 2010 júl. 13.-án derült ki.Azóta szedek elég sok gyógyszert és érdekelne mikorra várható az első magömlésem. 15/F
2010. okt. 12. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A milyen magas úgy jön ide,hogy több kisebb növésű ismerősőm is van és ők később értek,szőrősődtek és a sperma soknál szintén később is jelent meg,a kisebb növést persze gyereknél értem,szóval sokan 15-16 évesen még alig 163-170 cm magassak voltak közülük(ekkorák a mostani 13 évesek) és később jelent meg náluk a cucc,de amint elkezdtek nyúlni utolérték a többieket.Valaki ennyi idősen már kész férfi,magas,mély hangja van,valaki meg még olyan mintha egy általános iskolás gyerek lenne.

Szóval vannak későn érők és ők általában kisebb növésűek szoktak lenni akár 15-16 évesen is.

2010. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak.Én ovodásnak nézek ki a magam 146 centijével 15 évesen kilencedikben.

Utolsó előttinek.Eddig életem során egyszer maszturbáltam csak. :)

2010. okt. 14. 21:26
 13/25 anonim ***** válasza:

Hát figyelj olyan 11 éves forma vagy,szőrőd van már?Mekkora a kukid?Szüleid mekkorák?

Csak alacsony vagy,vagy tényleg nagyon kisfiús forma is vagy?


Lehet simán nagyon későn érő vagy,faluban volt nálunk több pali akik ilyen 160 cm-esek talán és az ő gyerekeik,osztálytársam volt az egyik csak 16 évesen nőtt meg,csak pár cm-vel lett magasabb mint az apjnál és tudom,hogy 16 évesen lett csak szőre és kicsit később meg spermája.A többi alacsony szülővel rendelkező srácnál is hasonló volt a szitú.


De ha van már előváladékod az már eleve jó,és még van 1,5 éved hogy spermád is legyen,addigra mindenképp kell hogy legyen.


Ja még valamit ha magasabbak a szüleid,de ha alacsonyabbak is tudni kellene hogy ők kisnövésűek voltak e,lassabban fejődtek a többieknél,mert ha igen akkor ezt örökölted,akkor ez nálad normális,bár tényleg nagyon kicsi vagy.


Meg a körzeti orvosodtól is megkérdezheted hogy normális e,mert lehet a betegségedtől van és esetleg elküld valami vizsgálatra és hormon gyógyszert kapsz ami a növekedésed serkkenti.De csak ha nem a szüleidtől örökölted a kisnövést.

2010. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ja maszturbálni nem kötelező,semmi köze az egészséges fejődésnek hozzá,csak akkor csináld ha szükségét érzed,ennek ez a lényege,csak sima örömszerzés.És 16 éves korodig a magasságod is bőven nőhet,még nem kell félni.Az utolsó előtti válaszoló vagyok csak ezt lehagytam,de ha tudsz ezekre a kérdésekre válaszolj.Egyébként mivel alacsony vagy,ha kisebb mérettel rendelkezel az is normális,mert a magasságodhoz az felel meg,sokan írtak már akik nagyon alacsonyak voltak és mind később fejlődtek,szóval van bőven sorstársad.
2010. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz!Nem hiszem el hogy miér nem lehet elolvasni a kérdés kommentjét?!Nem későn érő vagyok hanem Beteg!Basszus ezen mit nem lehet érteni?!Ne írjtaok 600 millió választ azzal h"későn érő vagy" mert nem!
2010. okt. 15. 18:57
 16/25 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem akart megsérteni,de tény aki kisnövésű,annál a biológia folyamatok későn indulnak be.És azt nem írtad hogy alapból vagy ennyire alacsony,genetikailag,vagy gyógyszerek miatt,ill. a betegséged miatt,mert ez azért nem mindegy.Mert sok betegségről lehetett hallani és mégis normálisan nőtt,fejlődőtt a gyerek,a korának megfelelően.Nálad meg nem tudni,hogy csak alacsony vagy,a fejlődés egyes folyamatiaban is hátrább vagy a kortársaidnál.

Szeritem senki nem akart megsérteni,segíteni akart mindenki,de amíg nem tudják,hogy pontosan csak alacsony vagy ennyi és minen más klappol,a sperma kivételével,hogy mit tanácsoljanak.Meg a chrone-betegség,hogy milyen tűnetekkel jár együtt azt nem tudjuk,nem hallottunk erről nagyon.


De mivel van előváladákot,lesz spermád is,szóval nem hinném hogy a gyógyszer miatt lenne hogy még nincs,főleg hogy nyár óta szeded a gyógyszereket és az előtt sem volt ezek szerint spermád és akkor is már 14 en felül voltál,szóval ennyi,de én tudtommal is 16 évese korra mindenképp kell lennie.A másik meg hogy 12-16 éves kor között szokott már lenni,többnyire 13 és 14 évesen már szinte mindenkinek van,és ennyi idősen még nem szedtél gyógyszereket,szóval nem hinném hogy attól lenne.

2010. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Chrone-beteget nem ismertem,de leokémiásat aki kis kora óta az volt + később cukros azt igen és normálisan nőtt és fejlődőtt,csak nagyon vézna volt amíg ki nem gyógyult a betegségből,a sugarak miatt soványodott le,a ,szóval nem tudom hogy ez a betegség befolyásolja e azt hogy ekkora vagy,lehet semmi köze hozzá.Szóval tisztáznod kellene a betegség miatt vagy ilyen alacsony vagy sem.De a gyógyszereket még nagyon rövid ideje szeded szóval semmi köze nincs ahhoz hogy nincs spermád,szerintem simán később leszel ivarérett.
2010. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igazad van (utolsó előtti) rossz napom volt.Egyébként a Chrone betegség nem csak a növekedést veti vissza.
2010. okt. 16. 12:24
 19/25 anonim ***** válasza:

A chorne-betegség egy autoimmun folyamat ami azt takarja, hogy a szervezet a saját sejtjeit pusztítja, mer nem ismeri fel. Ez a betegséggel jár. Nem kisnövésű...Csak a betegség miatt az autoimmun folyamat miatt nem tudott nőni...mert a sajátszervezete pusztította el azokat a sejteket és más dolgokat, amik szükségesek a fejlődéshez!


Ez nem genetika.

Ez a betegség velejárója.


Ha a gyógyszerek hatnak hozzászokik aszervezeted, akkor nálad is minden be fog indulni, és normálisan is fog működni

2010. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
*Chrone bocsi
2010. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!