Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kondilóma újratöltve. Van rá...

Kondilóma újratöltve. Van rá más megoldás mint a conyline?

Figyelt kérdés
Üdv. Elég sok üveg condylinet elfogyasztottam már. A zömét sikerült kiirtanom ennek a kis szemétládának, de van egy visszatérő. Vettem aloe vera termékeket is. Még nem érzem, hogy jobb lenne tőle. Tud valaki természetes gyógymódot erre?
2010. okt. 10. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Immunerősítőt eddig nem szedtél ( isoprinosine pl.) ? Az aloe vera mindenképpen jó immunerősítő, azt ne hagyd abba! Esetleg próbálj meg másik ecsetelőt, nekem a Verumal vált be, azóta ( lassan 1 éve) nem újult ki SZERENCSÉRE! Igaz én szedtem gyógyszert is, mellette ittam aloe-t is.
2010. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az immunerősítőt még nem próbáltam. Az aloe csak külsőleg használatos. Gél, meg spray. Az ecsetelőktől meg falra mászok. Lassan egy éve kenem, de a condyline is sejtosztódás-gátló, úgyhogy szerintem egy idő után káros hatása is lehet. Főleg, hogy a golyók mellett kenem. Nem akarom, hogy oda is szívódjon az anyagból aztán később meg gáz lehet. Ezt az immunerősítőt viszont kipróbálom. Recept nélkül kapható?
2010. okt. 10. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, vényköteles - háziorvos is felírhatja. Az aloe-t én ittam, úgy van immunerősítő hatása. Szerintem kipróbálhatnád a másik ecsetelőt amit írtam, nekem másfél hétig kellett használni, 3 nap egymás után, utána csak 2 naponta kentem, mert látszott, hogy visszahúzódnak a szemölcsök.
2010. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én felhívtam egy nemibeteg gondozót, nagyon segítőkész volt, ajánlott nekem egy injekciót, SILGARD a neve.

Azt mondta, hogy ahogy elmúlnak a szemölcseim ismét(mert nekem is visszatér, hiszen ezek visszatérnek sajnos), akkor írassam fel nőgyógyásznál ezt az injekciót, és adassam be magamnak. 84ezer körül van, de szerintem ennyit megér az egészség, hiszen ez a kondilóma nem játék.

2011. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is volt, kezetél, azt mondták hogy minden rendben van. Most pedig azt vettem észre, hogy már nagyon sok van a hüvelyemen belül :((((( és csak EGY partnerem volt. Annyira kétségbevagyok esve:(
2012. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!