Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nemi betegség lehet? (...

Ez nemi betegség lehet? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a makkom elég vörös lett. ma este vettem észre. először vörös volt és fehér foltok voltak rajta, azután az egész teljesen vörös lett. Nem viszket meg semmi ilyesmi. Csak amit leírtam. mi lehet ez? Az utóbbi 3 héten 3 különböző csajjal voltam és nem használtam gumit sajnos. :D ezért félek kicsit. valaki adjon valami értelmes választ légyszives. köszi ;) 20/f
2010. okt. 3. 05:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de hétfőn látogass el az urológiára vagy a bőr- és nemibeteg rendelésre. Gombának tűnik, de lehet más is, majd a vizsgálat eldönti. Sokféle női fertőzés nem okoz tüneteket a férfin, csak csendben továbbadod. Nézd a pozitív oldalát: a következő lányt boztosan nem fertőzöd meg. Azért - különösen, ha ilyen sűrűn váltogatod a parnereidet -, inkább használj óvszert!
2010. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Hali!


Azon tűnődtem a topikod elolvasása közben, hogy az óvszert szándékosan, vagy hanyagságból nem használtad Tesó, te böszme!?

Illetve, hogy 20 éves létedre részt vettél-é/kaptatok-é a suliban szexuális felvilágosítást? Tisztában vagy-é a felelősséged teljes tudatában azzal, miféle kockázatot vállalsz akkor, ha nemi partnereidet csak így váltogatod? Akár komolyabb nemi betegségek HORDOZÓJA is le7sz, s ha majd elkapsz vmi komolyabbat, a szégyentől akár a sírig is me7sz??? :-o


Természetesen ezt a szitut más nem old6ja meg, csak a bőr- és nemidoki, aztán szólnod kell a csajaidnak is erről sajna... oki? Ha már voltál ennyire felelőtlen, őket is tájékoztatnod kell... arról, hogy elkaptál vmit akkor... :-T


Üdv: EE

2010. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja kaptam felvilágostást. csak elég részeg voltam minden alkalommal gumi meg nem volt itthon, ezek az idióták meg győzködtek hoyg nem kell hagyjad szedek gyógszert.
2010. okt. 3. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
és miért nem használtál gumit? az lenne az ALAP
2010. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

HIV+ ellen a fogamzásgátló nem véd!

sem a HPV, sem a Hepatitis B C ellen!

1 hónap múlva mehetsz anonim szűrésre is!

2010. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


3 héten 3 különböző csajjal? Minden 7N 1-L???

Nem csoda, h. megfertőzött vmeik csaj előszeretettel... o.O Mert hiába a felvilágosítás, ha azt nem alkalmazod... s tessék, meg is történt a baj,... vágod!?

_ Azóta mi az ábra odalenn?


Ami még furcsa, hogy téged iesmire ittasan győzködni kell... s te belementél, hát ilyen akaratgyenge ne legyél!


Bulinak indul minden vagánynak tűnő dolog, aztán túlzásba esett anno egyik barátom, és tudod, hol kötött ki? Az intenzívosztályon! Én vitettem oda a mentővel, mázli, hogy nem került hűtőbe! Őt nem kellett rábeszélni, ment ő magától csak nem szexelni, elég volt neki éhgyomorra vegyes mennyiségű töményet keverve vedelni. ittasan mindenkit mindenre könnyebb rábeszélni... O.o Velem is bepróbálkoztak már alkoholmámorban, sikertelenül, hiába voltam beállva, azért volt még némi akaraterőm...


Van itt még néhány topik, talán érdekel a téma vegyesen hasonló, csemegézd ki belőlük a lényeget! :-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

(A középső link alatt egy srác van, visszaeső szerencsétlen,... eddig már 2x felvette velem a kapcsolatot MSN-en: először felvett egy előző témában, de nem tudom, ez jó mégis mire volt, hisz azután letiltott... másodszor pedig a belinkelt témában technikai segítséggel mégis feloldott, később pedig saját felelősségére lelépett a bigott... nó komment... o.O)



Uccsónak meg igaza van... miután holnap elléptél a bőr- és nemibeteg-gondozóba... hónap múlva meg me7sz szűrésre. Egy másik barim fitymája a HPV miatt került teljesen leműtésre... O.O

Am. mily rendszeresek nálad az alkoholizálások, no meg az ily gyakori partnerváltások? Most komolyan... otthon, környezetedben, s nálad lelkileg minden O.K.?

_ Gyógyszert mit szedsz?


Üdv: EE

2010. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elmúlt a dolog szerencsére. Bár azért nem biztos hoyg ártani fog ha elmegyek vlaami szűrésre. Amúgy nem gyakori azért ez csak most így alakult. elkezdődött az egyetem és azért nem volt túl nehéz rábeszélni a dologra. De ha nicsn is komolyabb gond akkoris tanultam az esetből. lehet hoyg csak a farkam figyelmeztetett hoyg nemkéne. :D
2010. okt. 3. 23:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a környezeteben is meg nálam is minden oké, és a piálások sem függőség szinten vannak. Csak az előb is irtam hoyg kezdődött a suli és haverokkal elmentünk bulizni erre arra. De mostmár midnenképp odafigyelek mert nincs szükségem többet ilyenre.
2010. okt. 4. 00:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól mert nincsenek már tünetek, egyáltalán nem biztos, hogy meg is gyúgyultál. csupán tünetmentes vagy

Úgyhogy menj csak el szépen a bőrgyógyóba

1 hónap múlva meg anonim HIV tesztre, kérj Hepaptitisre és szifiliszre is (bár a szifilisz inkább 2 hónap)

2010. okt. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Hali ismét!


Nagggyon helyes, hogy okultál, még mielőtt totál ráfáznál! \:-o

Az előző hszóló tanácsát pedig fogadd meg, mert én is így gondolom: Attól, hogy már semmi tünet nem látszik a farkadon, még nem 100, hogy nem fertőződtél meg valamivel, vágod?

Az egyetem/suli kezdete sem jogosít fel senkit az efféle dorbézolásra! Igaz most kerültél ki igazán a nagy önállóságba,... nem csoda, ha téged is bekábít az új közeg, a hirtelen életmódváltás, csak nehogy a történtek következményei miatt depresszió/komolyabb legyen a vége, mer' az szívás! :-o


Amikor fizikai tesztet fut az ember, az elején még rendben minden, s az önbizalom, de ha már az elején elereszti lábait, s nem tartalékol, h'nem rohan eszeveszettül, semmi fék, meglásd...alig néhány kör után kifúl, s nem bírja tovább... itt a vég! << Uez történt meg most veled is.

!!! Ugye nem kell neked/nektek semmiféle szepszis?

Ha most IDŐBEN nem értékeled át a dolgokat (a barátaiddal EGYÜTT), hamarosan vkit újabb baj ér, s jön a kérdés, NA'JSZEN, AKKOR MOST MIT TEGYÜNK???


======

\:-O !!! MEGELŐZNI KELL A BAJT, NEM PEDIG MEGVÁRNI, MÍG KIALAKUL, OSZT' KEZELNI!!!

======



Még ma ess át a vizsgálaton, és a vér- ill. mintavételeken a bőr- és nemibeteg gondozóban! Jólvan?? :-T

Le7, kenetet is vesznek a csövedből, ám ne félj, alatta nem üvöltöl..., igaz, egy kicsit kellemetlen lesz az, ha lex, na de ennyi élvezettel teli este ... o.O, az a minimum, hogy ezek után ennyit kibírsz,... igaz Mester?? ;-)


Majd számolj be, mi volt, addigis viseld e dolgot türelemmel! :-o

Nyugodj meg, s ne pánikolj! FEL A FEJJEL! ;-)


Üdv: EE

2010. okt. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!