Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szűkületem van és nem merem...

Cevapos10 kérdése:

Szűkületem van és nem merem elmondani :S csak félig tom lehúzni hímvessző közepéig?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
El kell ballagni az urológushoz.
2010. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Gondolom 13-16 év körüli srác vagy és nagyon jó, hogy legalább ezen a fórumon beszélsz róla! A fitymaszűkület meglehetősen gyakori dolog: lehet és kell rajta minél előbb segíteni, mert a nemi életedben gondokat fog okozni. Valóban menj el urológushoz, mert magától nem múlik el! Most légy férfi! Ne félj Nemecsek!
2010. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz egyedül is az urológiára. Vidd magaddal a személyi igazolványodat és a tb kártyádat. A vizsgálat és az esetleges beavatkozás (már csak ezért is jobb lenne, ha egy tapasztaltabb felnőtt elkísérne, hogy ő beszéljen az orvossal, nehogy körülmetéljenek esetleg teljesen feleslegesen) ingyenes, ha gyógyszer, kenőcs kell, azt nyilván pénzért tudod a patikában kiváltani. De miért nem mered otthon elmondani, hogy gondod van? A szüleid előtt nem kell szégyelned, ha egészségügyi problémád van.
2010. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem Apám vitt el 16 évesen a műtétre.5 perc alatt megvolt,vetkőzéssel együtt.Nem kell szégyelni,nincs mit.
2010. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen 13 vagyok személyim sincs a családba a bátyámba bízok neki fogom holnap elmondani valahogy :S ilyen fura érzésem,ilyen hányinger szerú de nem gyomorba hanem mellkasnál van mikor éról beszelek :S szülőkel pl hogy jót baba stb ...

amúgy ha tornásztatom mindig fürdés után mikor tiszta vok akkor nincs esély javulásra?

2010. szept. 29. 21:03
 6/10 A kérdező kommentje:
+ k+rva szégyenlős vok mert nem vagyok valami uj vekony koromhoz kepést túl suly 59kg:D :D
2010. szept. 29. 21:05
 7/10 anonim válasza:
Természetes, hogy szégyenlős vagy: maradj is annak! Ha fürdés után huzogatod, mindennap, akkor egy 5-8 év alatt valamit fog javulni:). Biztos van okod arra, hogya szüleiddel nem tuded ezt megbeszélni. Nincs egy nagybácsid, akiben megbízol? Persze az is jó ötlet, hogya bátyáddal együtt mész el, de tedd meg! Irjál, hogy sikerült-e! Hajrá, neked drukkolok!!!
2010. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szeritem batyadnak mond el, de "otrnázatsd" el mulhat, agy esélyt magadnak, viszont. jó hogy bizol batyadban nekem nicsn kisöcsém,de alap, ha bármi ilyen godja lett volna elvite volna de más mak nem kelltudmi mert egyéni probléma

csumi

2010. szept. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Hali! :-)



@ 21:01-es!:

Miféle műtétre vitt el apukád el 16 évesen, amely vetkőzéssel együtt volt 5 perc? Mit műtöttek rajtad, és mivel?

(Egy fékműtét is azért legalább 15 perc előkészülettel együtt... o.O)



@ KÉRDEZŐ!:

Eltekintve a helyesírási hibáidtól értem a kérdésedet, azonban előszöris arra kérlek, nyugodj meg. :-) Ez nem egy olyan dolog, amit szégyellned kell, és azt a nézetet miszerint maradj szégyellős, nem tudom osztani, mert begátolja az embert, és 4 fal közé szorítja, ami nem megoldás elbújni a problémák elől.


A "szülőkel pl hogy jót baba stb ... " ezt nem igazán értem mi akar ez lenni, de te nagyon izgulós vagy, és ez azért nem jó, mert könnyen elbátortalanítod magad a megoldásra való törekvéstől. Tudod, addig én a helyedben nem csinálnék SEMMIT a szűkületeddel, amíg először nyíltan és őszintén ki nem öntöd a lelkedet, ki nem sírod magad. Ha a bátyódban látod meg az erre alkalmas személyt, akkor neki. Ha azonban még ettől is parázol, akkor keress vkit, akiben úgy érzed megbíz6sz.



A kérdésedre válaszolva... ezt így sajna nem le7 látatlanban megmondani, fog-e javulni, ha rendesen tisztálkodsz! Semmit nem tudunk rólad, és lefogadom, hogy így nyilvánosan nem sok infót szeretnél magadról kiadni szégyenlősséged miatt! :-o

Azonban van néhány sztorim, az egyik éppen egy friss élményemhez kötődik, ami pont egy hete történt egyik ismerősömmel való személyes találka révén. ŐTudnod kell, hogy ő is uabban szenved, mint te, csakhogy ő már felnőttkorú, és az ő esetében már elkerül7etlennek tűnik a részleges körülmetélés (RKM). Azonban neki van egy 12 éves öccse, akiről ott a helyszínen derült ki, hogy nála is van vmi gyanú erre, erre meginvitáltuk egy közös beszélgetésre erről a témáról. Mondanom sem kell... nagyon szégyellte... :-s

A beszélgetés előtt csak meredt önmaga elé, még a szemembe, de még a bátyja szemébe se mert nézni, annyira szégyellte és félt a dologtól, no meg a beszélgetéstől, ami kiderítette, hogy neki is ez le7 a baja. Ott és akkor sikerült a bátyja és a szülei bevonásával megoldani a helyzetét, feloldani a szégyenérzetét, és megszabadítani eme gátlásától, ám ez nem volt egyszerű, és innentől a történet már sajna személyesebb elemeket is tartalmaz, amit már nem publikálnék nyilvánosan. Azonban az akkor közösen átélt események hatására a bátyjával sokkal szorosabb és bensőségesebb lett kettejük kapcsolata. Elvégre most már nemcsak testvérek, de 1ben sajna sorstársak is, és ugye a testvéreknek -- főleg a bajban -- össze kell tartaniuk! Ezt náluk -- úgy néz ki -- sikerült is elindítani... Jó lenne, ha nálatok is el le7ne... o.O



Ha nem menne a beszélgetés a bátyóval, keress meg bátran >>privátban és add meg benne MSN/SkyPE-címedet! Beszélgetni fogunk, ha azt szeretnéd, pláne, mert úgy glom, neked most arra lenne szükséged, hogy meghallgassanak, s közben ne kelljen lesütnöd a képedet szégyenedben, s ne kelljen hányingert, szívdobogást sem érezned, ami annyit jelent, hogy annyira mélyen magadba zárod ezt az egész kellemetlenséget, hogy annak a felszínre hozása nálad komoly lelki trauma (lelki sérülés) félelmét kelti, s 1xre többfajta félelem egyesülése, egységesülése az egészségedre is kihat negatív formában, úgynevezett "pszichoszomatikus" tünetek produkálásával (a lelked betegsége betegíti meg a testedet).


========

!!! A FITYMASZŰKÜLET NEM SZÉGYELLNIVALÓ! NEM TABUTÉMA!

TUDNI ÉS MERNI KELL BESZÉLNI RÓLA!!!

Csak amiatt kell vkinek szégyellnie magát, amiről te7, de ERRŐL TE NEM TE7SZ! EZ NÁLAD ÍGY FEJLŐDÖTT KI, EZ NEM A TE HIBÁD!!!

========



Csak FEL A FEJJEL, Pajtás! :-)

Ez nem a világvége... a bátyó előtt meg ne szégyenkezz, mert nincs miért! (Hány éves is ő?)


Üdv: EE

2010. szept. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy a fontos kedves kérdező: semmiképpen ne engedd a teljes körülmetélést, mert ha lecsonkolták (szeretik az orvosok sajnos ezt a módszert) akkor utána már nincs visszatánc. Ha levágták az egész fitymát, akkor már nincs mit javítani rajta, az gáz.... én is rosszul jártam vele :(
2010. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!