Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vagy nem jön össze,vagy nem...

Vagy nem jön össze,vagy nem tart ki elég ideig a merevedésem,ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Pár hónapja lett egy barátnőm,eleinte csak csókolóztunk,majd együtt aludtunk, és ezen időszakban megvolt a merevedés.

Aztán egyszer történt hogy valahogy véletlenül rátérdelt a heréimre reggel,majd aznap estére már nem akart felállni ,de úgy sehogy...a jobb herém estére gyenge tapintásra érzékeny volt,lejegeltem ,ami miatt másnapra a fájdalom elmúlt,de egy szégyen érzet bekúszottba fejembe ami miatt valószínűleg nem sikerült a következő merevedés sem,az segített viszont,hogy megbeszéltük,majd szép lassan egy két hét múlva újra jól funkcionált,tudtam rendesen maszturbálni is és a vele töltött idő alatt is állt (szex még nem volt)...Most viszont az a helyzet ,hogy érzek nagyon ritkán egy kis jelentéktelen valamit a jobb herémnél (naponta talán 2szer)... és amióta ez van, maszturbálni sikerült rendesen, viszont amikor oda kerültünk,hogy szexeljünk ,akkor kissé túl aggódva álltam a helyzethez,higy jaj csak jó legyen, és nem sikerült, viszont fizikai izgatással nagyon kemény voltam akkor,de utána az agymenés miatt, már nem ... összeesett....

Na és azóta nem tudok még normálisan maszturbálni sem, folyamatosan azon aggódom hogy valami baj lehet, és nem is sikerül még az se.....

Tehát a fő kérdés hogy, pszichésen van gond vagy érdemes lenne orvoshoz fordulni?



2022. nov. 22. 04:55
1 2
 11/12 manly ***** válasza:
100%
Ennek ezer oka lehet.Organiku. keringé.i probléma, fáradt.ág. lelki okok.
2022. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

rágörcsölsz. mindenki átesik ezen

ez a jaj nem fog felállni, jaj össze fog esni, jaj túl hamar el fogok menni, jaj nem tudok elmenni, és az egesz szex egy végtelen stressz, ahelyett hogy élveznéd :)


igyatok meg egy üveg bort ketten, olyanom lesztek tőle mint a nyuszik

2022. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!