Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vagy nem jön össze,vagy nem...

Vagy nem jön össze,vagy nem tart ki elég ideig a merevedésem,ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Pár hónapja lett egy barátnőm,eleinte csak csókolóztunk,majd együtt aludtunk, és ezen időszakban megvolt a merevedés.

Aztán egyszer történt hogy valahogy véletlenül rátérdelt a heréimre reggel,majd aznap estére már nem akart felállni ,de úgy sehogy...a jobb herém estére gyenge tapintásra érzékeny volt,lejegeltem ,ami miatt másnapra a fájdalom elmúlt,de egy szégyen érzet bekúszottba fejembe ami miatt valószínűleg nem sikerült a következő merevedés sem,az segített viszont,hogy megbeszéltük,majd szép lassan egy két hét múlva újra jól funkcionált,tudtam rendesen maszturbálni is és a vele töltött idő alatt is állt (szex még nem volt)...Most viszont az a helyzet ,hogy érzek nagyon ritkán egy kis jelentéktelen valamit a jobb herémnél (naponta talán 2szer)... és amióta ez van, maszturbálni sikerült rendesen, viszont amikor oda kerültünk,hogy szexeljünk ,akkor kissé túl aggódva álltam a helyzethez,higy jaj csak jó legyen, és nem sikerült, viszont fizikai izgatással nagyon kemény voltam akkor,de utána az agymenés miatt, már nem ... összeesett....

Na és azóta nem tudok még normálisan maszturbálni sem, folyamatosan azon aggódom hogy valami baj lehet, és nem is sikerül még az se.....

Tehát a fő kérdés hogy, pszichésen van gond vagy érdemes lenne orvoshoz fordulni?



2022. nov. 22. 04:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlagyalod ezt az egészet. Egy normális nő nem csinál ügyet abból, ha valami miatt nem jön össze a dolog. Millió oka lehet. Sem a férfiak, sem a nők nem úgy működnek, mint egy gép.
2022. nov. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel/reggel van spontán merevedésed? Ha igen, akkor fizikailag semmi gond. Bár, ha a fájdalom nem múlik el, azért a biztonság kedvéért mutasd meg egy urológusnak. A többi pedig inkább fejben dől el. A legjobb, ha megbeszélitek, hogy ki mire gerjed és ha mindkettőtöknek belefér, akkor vigyetek bele szerepjátékot. Ha ez sem segít, akkor az urológus tud felírni potencianövelőt. Ne állandó jellegre gondolj, hanem csak arra az időre amíg a kezdeti ráparázós/kudarcos időszakon túlestek. De ez csak a legvégső megoldás legyen.
2022. nov. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , és köszönöm hogy ezek kulturáltan történtek.

Így a válaszokból is és amit az interneten találtam, abból is inkább az jön át hogy agyban van "baj" 😅


Majd ezt lesz "nehéz" leküzdeni.

Mégegyszer Köszönöm!

2022. nov. 22. 07:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is a rástresszelés lesz itt a probléma.


Jól emlékszem az első szexemre, előtte 3x próbáltuk meg. Elsőre az volt a gond, hogy mire felhúztam a gumit már nem volt elég kemény, utána másodjára mire megtaláltam a helyet addigra lentebb lankadt. Harmadjára már betaláltam csak akkor meg az előzetes sikertelenség annyira a fejemben volt, hogy elélvezni nem sikerült.

Negyedjére sikerült úgy, hogy előtte bepálinkáztam.

2022. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
A férfi hereje rendkívül érzékeny.Meg kell védeni minden fele rossz dologtól.A raterdelestol akár here rák is kialakulhat.Jobb,ha megmutatod egy urologusnak.
2022. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem múlik, keress szexuálpzsichológust, mert TI a bartánőddel nem tudjátok megoldani.


Exemnek voltak merevedési gondjai - nála is agyban akadt el a dolog -, csakhogy ő meg sem fontolta a segítségkérést, hanem engem okolt.

Miattam nincs erekciója, mert... és itt mindent kitalált. :(


Nálam meg ő volt az első kapcsolat, nagyon sok időbe telt elfogadni, hogy nem velem van a baj, hanem őnála.


Ti eddig ne jussatok el. Neked sem jó, neki sem.

2022. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5

Ha tapintásra nincs semmilyen elváltozás és ezeken a kicsi érzéseken kívül nincs semmi,akkor is fenn állhat a here rák kockázata?

Mert ezek a kis érzések (mert igazából nem fájdalom) csak jóval a térdelés után jelentkeztek...

2022. nov. 22. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Azt javaslom menjél el egy urologushoz.A here sérüléssel nam szabad játszani,meg a végén meddove válsz.
2022. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha van barátnőd minek hokizol?
2022. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van reggeli merevedesed,akkor minden rendben van nálad.
2022. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!