Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy csajtól elkapok valami...

Ha egy csajtól elkapok valami nemi betegséget vagy gombát, az kb mennyi idő múlva mutatkozik?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom,akik már megtapasztalták ezt.Találgatásokat nem kérek! Köszi!
2008. dec. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A gombáról van tapasztalatom, ha azt elkapod és lesznek tüneteid (ami nem biztos), akkor nagyon hamar kijön, 1-2 nap, nincs igazán lappangási idő.
2008. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a gombához tudok hozzászolni: ha megjelennek a tunetek, egy-két nap, de nagyon gyakori, hogy a pasik tunetmentesek, csak hordozok (nalunk is igy van sajna). Ezért ajánlott, hogy ha a párod használ krémet a gomba ellen, akkor használd te is, még ha nem is látszik semmi. Ezt altalában az orvosok is szokták ajánlani.
2008. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mit kapsz el. A legtöbb szexuális úton terjedő betegség tünetmentes a férfiakon. Leggyakoribb tünetük (ha van), akkor a csípő vizelés, gyulladt makk vagy gennyes váladék. Ha gyanakszol ilyenre, mielőbb menj el bőrgyógyászatra vagy STD-laborba, ilyenkor úgy tudom időpontot sem kell kérni.
2008. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 napja történt,de szex nem volt.Igazábol csak egyszer bevette a szájába,nem is volt időm ellenkezni.Ezután levettem róla,de tartok tőle,hogy elkaptam valamit.
2008. dec. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!