Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen feszes lett a körülmeté...

Milyen feszes lett a körülmetélésed?

Figyelt kérdés
Könnyedén tudsz maszturbálni a műtét után? Vagy jobb, ha minél többet levágnak, hogy utána szex közben ne legyen a saját bőrödben csúszkáló érzés? Jobban ingerli a makk a hüvelyt, ha nem marad a fitymából semmi?
2010. aug. 31. 02:43
 1/8 Tudor84 válasza:
72%

Megjegyezném első sorban, hogy nem lehet akármennyit levágni, csak a felesleges bőrt vágják le ami a makkot takarja...

Mindenféle gond nélkül lehet maszturbálni, bár szerintem utánna jobban preferálja a krémes kezet az ember, de ha nem akarod, akkor a bőrt is simán elér oda :)

2010. aug. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

@Előzőnek

Sajna ez nem mindig van így.

Az a baj, hogy gyakran csak a bojt lenne fölösleges, az orvosok mégis inkább az EGÉSZET levágják, mert nekik az a legegyszerűbb.

Na most akkor hogy is van ez???

2010. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mivel a farkam eleve kisebb ernyedten, nekem lecsüngött a makkom elé a fitymám 1-2 cm-re. Baromira zavart, hogy pisilésnél egy rakás bőrt kellett mindig húzgálni vagy pedig ballonszerűen felfúvódott. Erekcióban is egy kicsit feszült, de hátra lehetett húzni, majd egy kisebb kantárszakadás után döntöttem úgy, hogy az urológián esetleg körülmetélést kérek, mert a fürdés ellenére a túrósodásból is elegem lett. A félmegoldás, a csak lelógó rész ("bojt") levágása nem lett volna elég, mert akkor meg a makkom közepén ért volna véget a fitymám és így is, úgy is hátracsúszik, ami után a perem alatt ráncokat alkot. Ezt pedig nem akartam, de végül a doki csak hagyott valamennyit maszturbálni. Nagyon ciki volt így is, amikor műtét előtt fel-le húzgálta, hogy lássa félig-meddig erektált állapotban is. Lehet ekkor becsülte alá az adottságaimat. :P


Az egész nem történt volna meg, ha már a serdülőkor előtt körülmetélnek, ahogy ez kb. 12 éves korban egyszer már szóba került, mert akkor a növekedés miatt önmagától a lehető legfeszesebb lett volna az eredmény.

2010. aug. 31. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Sajnálom, hogy zavaró volt a bőröd, nekem a körülmetélés okozott problémát és azt viszont már nem lehet megoldani. Illetve próbálom, nyújtással, mert a makk kiszáradása, foltosodása egy elég gáz dolog, nem beszélve a csúnya hegekről, varratok nyomairól stb.
2010. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Csatlakozom az utolsóhoz, addig örülj, amíg van bőr, abból persze lehet vágni, kicsit bevágni rajta is lehet, de az egészet ha eltávolítják, azzal többet veszítesz, ahogy pl én is, nekem teljes körülmetélést csináltak (dokik közül sokan szeretik ezt csinálni mindenkin, minden előnyét elmesélik az embereknek, csak a hátrányairól felejtenek el szót ejteni) és nagyon gáz :(
2010. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is csak rosszat hozott a körülmetélés :(
2011. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is majdnem az egészet levágták, csak egy kicsit tudok masztizni. Azért nem annyira rossz így se, tudok krém nélkül is önkielégíteni, a túrósodás nincs - teljesen megszűnt.
2011. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, a túrósodás persze, hogy nincs... de ennek súlyos ára van... amúgy nekem se lett rögtön durván kiszáradt, kérges, érdes, foltos makkom. A foltok évek alatt jelentek meg és egyre erősödnek :(
2011. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!