Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A utóbbi időben 2x alvajártam...

A utóbbi időben 2x alvajártam ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Első alkalommal lemásztam az emeletes ágyamról és valahogy leestem a létráról és beleakadtam az ágy alatti részhez tartozó függönybe ezért lezuhantam de még erre sem ébredtem föl hanem feküdtem a földön és a szüleim azt mondták hogy sírtam és azt mondták hogy apukám kiráncigált a nappaliba aztán ott fél óráig feküdtem és nem emlékszem még abból se semmire csak reggel rémlett valami aztán a szüleim elmesélték mi történt. tehát semmire nem emlékeztem csak arra hogy éjjel valami történt. És nagyon beütöttem a jobb vállam nem tudok rátámaszkodni a kezemre de mozgatni tudom.

Aztán két nappal később megint mesélték a szüleim hogy lemásztam az ágyamról és beszéltem magamban és anyukám benyitott és azt mondta úgy tűnt mintha a polc felé akarnék kimenni az ajtón. és anyukám azt mondta hogy azt mondtam hogy nem férek ki. aztán kiterelt és kimentem pisilni. De ebből sem emlékeztem semmire. Ez aug. 26.-án történt. de persze ha éjfél előtt akkor 25.én.

Ez miért lehetett?

12/F


2010. aug. 28. 15:25
 1/5 anonim válasza:
olvasd el ezt: [link] 15/F
2010. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtudtam néhány dolgot.
2010. aug. 29. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
mikor kicsi voltam, úgy 7 éves lehettem, nagyon szégyenlős fiú voltam.., szüleim előtt se meztelenkedtem soha. De anyukám elmondása szerint, egyik este kimentem a wc-re, és elkezdtem pisilni, és véletlenül anyám is pont akkor jött wcre,köszönt nekem meg minden, és h bocsi, aztán mikor végeztem, felkeltett, és bevitt az ágyamba aludni.., ez volt az én alvajárásom...
2010. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én alvajárásom: anyámék alszanak, benyitok a szobájukba és lepisáltam a lábukat
2010. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak beszélgetni szoktam meg nevetni

Álítólag apu ment reggel korán dolgozni,olyan 4,fél 5kor

és ahoogy jöt ki hallott valami hangokat nemtudta ki beszél majd láta hogy én beszélgetek álmomba felveték telefonra elég vicces volt

2010. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!