Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha naponta nyújtom a fitymám...

Ha naponta nyújtom a fitymám hónapokig, akkor kitágulhat amennyire kell?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és a makkom mereven félig van csak szabadon. Most akkor nyújtható az emberi bőr vagy nem. Vagy a bör is lehet különböző egyénenként?
2010. aug. 27. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy orvos meg tudja oldani neked, ha zavaró a dolog.
2010. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem ezt kérdeztem.:)
2010. aug. 27. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs letapadva? Mert akkor lehet, hogy nem nyújtani hanem lefelé húzkodni kéne.
2010. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs mert petyhüdten lejön, bár akkor sem simán.
2010. aug. 27. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem mereven semennyire nem jött le 12 éves koromban, de sikerült kinyújtani és már nincs vele gondom. csak türelem kell hozzá.
2010. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így hogyan tudsz szexelni? :-O
2010. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fürdés után, amikor puhább a bőr, akkor kell tágítgatni és akkor az segíthet, de türelemmel kell sokáig és vigyázva, hogy ne repedezzen be a bőr, mert az aztán akkor heges lesz.


Orvosokkal meg vigyázz, ha elmész esetleg, akkor a teljes körülmetélést ne engedd, nekem megcsinálták és ronda is lett és fáj is :(

2010. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!