Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő míg befejezi a...

Mennyi idő míg befejezi a mutálást a hangom? 14/f

Figyelt kérdés
Mindenki elkezd nevetni mikor megszólalok hogy milyen kappanhangom van, és ez már eléggé idegesít :)
2010. aug. 26. 19:16
 1/3 anonim válasza:
olyan 17-18 éves korodra befejeződik a mutálás
2010. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, majd teis mutálni fogsz, főleg most. Nekem is 14 évesen elég vékony hangom volt, nem mondom, hogy nagyon, de azért nem volt egyáltalán mély, és most voltam 9.es gimiben, és volt osztálytársaim mondják, hogy mi lett a hangommal, meg mindenki, aki már régen nem látott. Ne izgulj ;)
2010. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne izgulj NEM VAGY EGYEDÜL ÉN IS UGYAN IGY VAGYOK ÉS BIOSZTANÁTNÉM AZT MONDTA H AMIKOR ELKEZDŐDÖTT ATTOL SZÁMITVA MINIMUM 2 ÉV ÉS MAX 9 ÉV ÚGYHOGY NYUGI MERT ÉN NAGYON SZERETEK ÉNEKELNI SŐT SOKAT ÉNEKELTEM S MOST MÁR NEM MEREK ÉNEKELNI MERT KIRÖHÖGNEK A KAPPA HANGOM MIATT

14 FIU

2011. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!