Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az a Mutálódás? Többi lent!

Mi az a Mutálódás? Többi lent!

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és nagyon szeretek énekelni. De félek, hogy elcseszem a hangomat, mert nem tudom, hogy már mutálódik a hangom vagy nem! Nem szeretném ha elvesztenél a jó hangomat mert folyton énekelek. A tapasztaltak vagy az okosak írjanak! Honnan tudom mikor kezdődik és mikor ér véget? Előre is kösz!
2010. aug. 26. 10:03
 1/8 anonim válasza:
0%
A mutálódás az amikor két élőlény (lehet ez vírus, bacilus, vagy akár állat) egybeolvad, vagy mi a fene, nem tom máshogy megfogalmazni. Pl. amikor a tigrisnek meg az oroszlánnak lesz purdéja az mutálódott izé, pl. tigon. A hangodhoz semmi köze ennek, asszem...
2010. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutálni fogsz, de nem mutálódni.
2010. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de hangmutáció létezik, kérdező olvasd el ezt a cikket


[link]

2010. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj, te kis butus, az mutálás, nem mutálódás. :DD Kb. ilyen korban kezdődik, és 16-18 éves korig tart. De kérdezt Justin Biebert, ő biztos jobban tudja. xD
2010. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem Justin Biebernek most is olyan hangja van, mint egy 12 évesnek.
2010. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jászay András ***** válasza:
A mutálás egyik jele, hogy éneklés közben, főleg a magasabb hangoknál váratlanul megcsuklik a hangod. Nem baj ha énekelsz, de ne erőltesd se a hangerőt, se a magasságot. A mutálás végére egy oktávot mélyül a hang, a gyerekes szoprán, mezzo vagy alt hangból férfihang - tenor, bariton vagy basszus - lesz. Erre még valószínűleg pár évet várnod kell, 16-18 éves korodig. Ha nagyon izgat, hol tartasz ebből a szempontból, keress fel egy énektanárt, aki meghallgat és megmondja, mi a helyzet pillanatnyilag.
2010. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egyszerűen a mutálódás az azt jelenti hogy a nöesben lévő tinik torka és orra kitágul vagyis megnő a mutáció folyamatán a hangszálak nincsenek hozzászokva ehhez ezért alkalmozkodnia kell vagyis megnyúlnak ezért a hangod vagy mélyül vagy magasodik ez kb.13 éves korban is kezdődik ha ésreveszed hogy gyorsabban nősz mint általában akkor fogsz mutálni... ezt még sorolhatnám
2012. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mikos Norbert


Ha a hangszálak nyúlnak, a képzett hang csak mélyebb lehet mint a mutálás előtt!

2012. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!