Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért tartja vissza a pasim...

Miért tartja vissza a pasim az ondoját minden 1es együtlétnél? Mijen káros hatásai vannak? Miért így csinálja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert van esze, és nem akar felcsinálni!


Nincs káros hatása, és kell hozzá egyféle önkontroll.


Egy idő után el lehet jutni így arra a szintre is, hogy akkor élvez el amikor akar!

2010. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de akkor is így csinálja ha orálisan elégítem ki
2010. aug. 25. 14:07
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

És akkor nem is jön ki az ondó egyáltalán? Mert az azt jelenti, hogy nem élvezett el.

Ez meg nem túl jó móka, nem hiszem, hogy van pasi, aki direkt nem élvez el egyáltalán.


Amúgy meg remélem, védekeztek (óvszer, tabi - megszakítással 100 így védekező nőből 35 teherbe esik 1 év alatt).

2010. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de elélvez és közbe hátrahúzza a bőrt és visszatartja az ondót és aztán nem jön ki...

(foganzásgátlót szedek)

remélem érthető....

2010. aug. 25. 14:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán érthető...!

Elélvez és mégsem?

Gondolom, hogy mire gondolsz. Azért csinálhatja, mert ha ezt sokáig űzi, akkor elnyújthatja az elélvezésig az időt, ami ugye hosszabb közösülést jelent. Egy idő után ezt megtanulja és beléje rögződik, aminek a hatására akkor megy el, amikor ő akarja. Nem rossz dolog és nem káros.

2010. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem nem közösülés közbe csinálja hanem mikor elélvez akkor elélvez de ondó nem jön ki "belőle"....

senki nem hallot még ilyenről????

2010. aug. 26. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:
de nem kell ahhoz közösülni, hogy ezt csinálja! Sima masztizásnál is lehet és ha visszafolytja az ondót, akkor egy idő után később megy el, mert nő az ingerküszöb is.
2010. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem a kérdező azt próbálta körülírni hogy elélvez a párja, de nem jön semmi.


Biztos vagy benne hogy ő tartja vissza?


Nagyon fiatalon, mikor a magam kedvében jártam még nem jött semmi, pedig rendesen elélveztem és eszembe sem jutott vissza tartani.

2010. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen koncentrál és visszatartja 1-2 alkalom volt amikor nem tutta mert fáradt volt

21 éves....

2010. aug. 26. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:
NEm, ilyenről nem hallottam. Szerintem ez nem normális és valószínűleg baj is.
2010. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!