Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális szex közben?

Ez normális szex közben?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ideírok lányként, de hajt a kíváncsiság. Szóval a barátomnak szex közbe miután elélvezett, ugyanolyan kemény marad a pénisze, mint előtte. Ez mitől lehet nála? Valami baja van? Nem mintha engem zavarna, de a korábbi barátaimnak azért kellett egy kis szünet mire "használhatóak" lettek megint..
2010. aug. 23. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Bár nekem is ilyen pasim lenne.:D
2010. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Biztos annyira felizgul tőled, hogy amíg veled van addig erekciója folyamatos :D:D
2010. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
ne viccelj! ez nem probléma :) ezt komolyan írom,minden viccet félre téve!
2010. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%
szerencsés adottság ez a pasidnak és hatalmas ajándék neked.Az én volt pasimnak is igy volt 2 menetet simán lezavartunk igaz neki másodszorra már volt hogy vagy nem ment el vagy nem volt olyan intenzik orgazmusa.DE birta...Bezzeg a mostani pasim ááá :S....
2010. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Akkor megnyugodtam hogy nincs baja =) De amúgy mi okozhatja ezt? Egyszerűen ilyen és kész ? Vagy több benne a férfi hormon? Másra nem tudok gondolni :D
2010. aug. 23. 22:44
 6/7 anonim válasza:
84%

MULTISHOTTER!

vannak ilyenek, adj hálát az istennek :D

2010. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Hali!


Bevallom őszintén, pontos választ magam sem tudok erre találni, azonban érdekes maga ez az egész... Pláne az utóbbi időben, mivel lassan fél éve, hogy elkezdtem KEGEL-tornázni, ez a merevedésemre is jótékonyan hatott, sőt... második menet is simán belefért azóta. (Egy tartós erekcióval többx elmenni egymás után 5-10 perces kbségekkel.)

Nem tudom, hogy pontosan ettől van-e ez, de sztem ez többminden függvénye. Pl.: életmód, adottság, kipihentség, sportolás ill. KEGEL-tornázás... sztem ezek így összefügg7nek, és nem mindenki képes fenntartani a merevedését ennyi ideig... mondom, én is csak nemrég vettem észre magamon...


A KEGEL-torna egyébként a magömlést is befolyásolja, igaz, ez így azért me7 az élvezet rovására is, ha túlzottan "szabályozni" akarod. Ha szárazmagömlést akarsz, 1x nekem sikerült ezt is elérnem, sztem ez innentől szorgalom és gyakorlás kérdése.



Mindettől függetlenül neked, mint nemtomhányéves lánynak is csak javasolni tudom, így a hüvelyed edzett, rugalmas lesz, és később, ha majd 1x gyermeket szülsz, ennek a módszernek főleg akkor és azután ve7ed igggencsak jó haxnát!


Üdv :-) EE

2010. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!