Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan működik ez a gólyatábor...

Hogyan működik ez a gólyatáborokba? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Holnap megyek gólyatáborba,s ugye a zuhanyzónál nincs ajtó,s eléggé szégyenlős vagyok..hogyan szokták ezt megoldani?Vagy hogy működik ez?Fiu vagyok.
2010. aug. 22. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Pont nemrég voltam egy táborban, ahol ilyen közös zuhanyzó volt. Három találékony külföldi résztvevő oldotta meg a problémát, vettek fillérekért pár zuhanyfüggönyt, és feltették őket. Egyet vihetsz te is, 1-2ezer forintért már lehet kapni.
2010. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy a lányokkal mentem zuhanyozni.
2010. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
vagy próbálod elkerülni a tömeget és késő este vagy korán reggel tusolsz + viszel egy nagy fürdőlepedőt és azt átdobod a zuhany tetején, térdig eltakar az is.
2010. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
ne legyél szégyenlős. ha nem megy, akkor folyamatosan legyél piás. balatongyörök?
2010. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

menj a csajokkal!

:D


amúgymeg mindnki olyan részeg lessz, hogy senkit nem fog érdekelni a te meztelen tested....(legalábbis bízz benne hogy ne legyenek homárok...)

2010. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
kűggy ki mindenkit xd
2010. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Épp itt az ideje, hogy leküzdd!
2010. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most jöttem haza a gólyatáborból és én akkor mentem zuhanyozni, amikor nem volt ott senki.
2010. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!