Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatamasszázs = azonnali...

Prosztatamasszázs = azonnali magömlés? Működik valakinek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyakorlottaknak működik azonnal, pár kis apró nyomás a prosztata egy pontjára és kész is, ezt hívják fejésnek. Nekünk már megy:)
2010. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
biztos működik, de nekem senki ne nyúlkáljon a seggembe. :o
2010. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

húha, sajnálom szegény urológust, akihez az első jár, vagy járni fog.

mindig odacsinál majd neki! :D

2010. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok, te csak ne sajnálj engem, amúgy nő vagyok és nekem nincs prosztatám tehát a férjeméről van szó. Van egy bizonyos szexuális kultúra..amibe beletartozik a férfiaknál a prosztata, náluk az olyan mint nálunk a g-pont vagy akár a csikló. Előtte megfelelő kezelést igényel. beöntés, kimosás...tudod a higénia, de te ez után a válaszod után legalábbis ami lejön a szintedről szarral teli seggel mennél urulógushoz.
2010. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és mégis mi az a gyakorlás?
2010. dec. 19. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

te beszélsz az én szintemről, mikor még azt sem tudod, hogy kell leírni az urológus és higiénia szavakat.


elárulom, hogy senki sem csinál beöntést magának, eleve ilyet csak szakember végez, bár rólad el tudom képzelni, hogy még erre is képes vagy, szóval mindenki szaros seggel megy urológushoz.

2010. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

"elárulom, hogy senki sem csinál beöntést magának,"

Hát bizony ez nincs így.

2010. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem "szaros" a seggetek, ugyanis - ha épp nincs erős székelési ingered - a végbélben normál esetben nincs széklet. 30/n
2010. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
beöntés = több liter folyadékot belédöntenek egy gumicsövön keresztül, irrigálás = kis eszközzel kevesebb folyadék. akkor most mit is csináltok?
2010. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Bocsáss meg kedves kérdező!

Miért is kell ezt csinálni? E nélkül már nem élvez a férjed, vagy fel sem áll neki? Olyasmi lehet ez, mint a füleddel nyalni a fagylaltot.

2010. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!