Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 évesen kamagra?

18 évesen kamagra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 7 hónapja szakítottam a barátnőmmel. Azóta valamelyik nap beszéltünk és kiderült hogy azért szakított velem, mert valamiért nem működött a rudi. Igen. Kétszer is próbáltuk de nem megy. Kívánom, meg fel is áll, de amikor behatolásnál tartunk akkor lelankad. (Egyebként egy kicsit tág volt ha ez számít.) Lehet hogy potencia problémám van, vagy csak nem lett eléggé stimulálva a fa*kam? Mitől lehet? Félek hogy ez a rossz tapasztalat miatt nem fog rendesen működni ezekután, és arra gondoltam hogy kamagrát szednék. Eléggé kétségbe vagyok esve. Valaki aki volt/van ilyen cipőben annak megköszönném a segítséget.

2021. márc. 27. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom mi lehet igazán a baj.... lehet amit írtak hogy potenciazavar vagy nem tudom... orvoshoz nem szeretnék fordulni.
2021. márc. 28. 19:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Első körben amivel nem ártasz, multivitamin, és természetes tesztoszteron szint növelő, 99% hogy ezekre nem lesz szükség de azt a 5-10 ezer forintot rosszabb helyre is kidobhatod.
2021. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!