Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis apró fehér mirigyek (? )...

Kis apró fehér mirigyek (? ) vannak a péniszemen több, mint tíz éve. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
9 éves korom óta van, akkor a doki azt mondta, hogy kamasz kori mirigy megnagyobbodás, 15 évesen voltam urulógusnál, akkor adott valami krémet, de semmit se ért. Most 20 éves vagyok és már elképesztően zavar. Talán ez a "fordyce", bár nem vagyok benne biztos, mert a legtöbbet ki is lehet nyomni, mint valami pattanást. Mit tehetek? Ha leöntöm savval eltűnik? Már baromira idegesít.
2010. aug. 18. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha leöntöd savval a farkad is eltűnik a pöttyökkel együtt:)

Nem nagyon tudsz vele mit csinálni, ha az orvosok sem tudták megoldani. Maximum próbálkozhatsz másik orvosnál még, hátha. De inkább barátkozz meg vele:)

2010. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem pár képet, nekem még sem fordyce pöttyeim vannak, mert egyrészt jóval ritkábban vannak és kisebbek is.
2010. aug. 18. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
azok a szőrszálállító izmok.
2010. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem...
2010. aug. 18. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

"Apró fehér, pattanásra hasonlító dolgok a péniszen


Nem fáj, nem viszket, ugyanúgy ki lehet nyomni, mint egy pattanást, és fehér váladék jön ki belőle, de nem tűnnek el.

Faggyúmirigyek. Több gél hatásos lehet, de mivel ezek receptkötelesek, fel kell hozzá keresnie orvost. Esetleg elektrokoagulációval vagy lézerrel is megszüntethetők."

2010. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!