Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baj van? Mit tehetek ez ellen?

Mi baj van? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Nos a probléma következő régebb óta észre vettem önkielégítés után hogy a spermám darabos kocsonyás és sárga .De nem tudom miért ? Ma is hasonló volt csomó kis darabka és erős vizelési inger jött rám .Nem tudom mit tegyek ? Orvoshoz nem merek elmenni mert vhogy nem tundék odamenni és ezt az egészet elmondani .De régebb óta van ilyen vizeéli inger panaszok.

16/f


2010. aug. 10. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a vizelési inger panasz nem prosztata bajra utal???

Igenis menj el orvoshoz! Nem ciki elmondani neki, ez a dolga h segitsen! És a nőknek sem jobb a nődoki, főleg ha férfi:S és én pont ma megyek nődokihoz, mégsem érzem gáznak:)

Ezt nem szabad szégyellni! Addig menj, mig nincs nagy baj!!!!

2010. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
két opciód van, vagy urológushoz mész és kezelteted a fertőzést vagy szép lassan meddő és impotens leszel...
2010. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán mi a bajom?
2010. aug. 10. 12:10
 4/11 anonim válasza:
Ezt csak az orvos tudja pontosan megmondani.Ne itt kérjél segítséget hanem az orvostól.Orvosnak nem ciki ha elmondod.Neki ez a dolga.
2010. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jónapot az a problémám hogy a spermám sárga és darabos és önkielégítés után erős vizelési ingerem van .Tuti az orvos miután elmentem kiröhög vagy vmi :S
2010. aug. 10. 21:22
 6/11 anonim válasza:
A vizelési inger nálam is előfordul h miután maszturbálok max egy fél óra mulva kell. De a tőbit nem tudom
2010. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a dokinak kb 15 másik pasi mondja ugyanezt a szöveget naponta...szerinted ezzel fog foglalkozni, miután elmentél tőle? ....fertőzésed van, kezeltesd...persze az impotencia és a meddőség is lehet opció
2010. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

és ezt mivel kezelik majd ? gyógyszer vagy vmi?

vagy hogy tudják meg mi a bajom ?vizelet minta?

2010. aug. 11. 10:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Az a normális, ha sárgás, és darabos. Ez minden pasinál így van. Van egy bizonyos idő intervallum mire elfolyósodik.

Azoknak az embereknek akik pl babát szeretnének, és Andrológián vizsgálják a leadott spermát, ezt is nézik.

Attól darabos-zselés állagú, hogy megvédje a spermiumokat.

Maga a pisilést neked kell tudni gáz-e.

De ha orvosra kerülne a dolog 10000% hogy nem nevetne ki.

2010. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs ha alpári vagyok, de normális a faszt!

A sárga az gennyre utal pláne ha fáj is, sztem prosztata gyulladásod van nagyon gyorsan menyj el urológiára mert ez már nem 1 kezdeti stádium,ne ijedj meg nem halsz bele csak menyj oda kapsz rá gyógyszert ,pár vizelet minta után gondolom és nincs is baj..Ezért van az orvos

2010. aug. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!