Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bőr csak a fitymára ragadhat...

A bőr csak a fitymára ragadhat rá, ha nem mosom vagy alá is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A bőr a fityma, nagyon okos. Forgatni kéne 1-2 biológia könyvet.
2010. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi.. :) már olvastam, csak anyit szeretnék tudni, hogy a mak alatti részen hajlik vissza a fityma?
2010. aug. 8. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de miért nem mosod?Jajj, ez annyira igénytelen.
2010. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én mososm mindennap. csak nem tudom azt, hogy hogy van rendben. Amikor lehúzom teljesen a fitymát, akkor a makk alatti részen bőr visszahajlik és takarja a péniszt vagy hogy van? mert ezt eddig nem tudtam... Légyszi valaki magyarázza el!
2010. aug. 9. 14:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, úgy mondom inkább: A makkról letudom húzni a fitymát és még alája is tudom húzni, de a fityma amint elhagyta a makkot,azt látom hogy a makk alatt egy kis bőrréteg (vagy valami bőrszínű vdolog is van), de persze a lehúzott fityma egészen hátul marad. Ez normális? Esetleg ez az amikor a makk alatt a fityma visszahajlik? Légyszi magyarázza el valaki.
2010. aug. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!