Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy srác, akinek a mellékh...

Van egy srác, akinek a mellékheréjében néhány ér megvastagodott, ez lehet attól, hogy én régebben meg rúgtam "azt a tájékot"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hali!


Igen, AKÁR EZ IS (de nem feltétlenül csak ez) okozhatta, de ez csak 1 ok. Annak, hogy a herevéna elkezdett megduzzadni, annak számos más oka is lehet.


_ Hány évesek vagytok?

_ Mikor és miért rúgtad őt meg ott? pontosan hova rúgtál neki, és neki meddig fájt még utána és mennyire?

_ A panaszai mennyivel utána jelentkeztek?

_ Honnan veszed ezt, hogy neki megvastagodott ott vmi? Félreértés ne essék, de kid neked ez a srác? Milyen viszonyban álltok egymással? (pl.: testvéri, rokoni, unokatestvéri, baráti, haveri, osztály-/csoport-/csapattársi, párkapcsolati- ... stb.)


Jó lenne ismerni a rúgás körülményeit, és a srác idevágó kórelőzményeit is.


Üdv: EE

2010. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szívtelen vadállat, hogy rúghattad tökön?
2010. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Reméljük, nem direkt rúgtad meg :(
2010. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
15 éves, kb januárban rúgtam meg, és oan 1 percig fájt neki utána, az osztálytársam és a barátom, ő mondtam h mivan vele. de nem tiszta erőből rugtam meg.. csak "lenditettem a lábam, ő meg belefordult pont".
2010. aug. 10. 14:57
 5/11 A kérdező kommentje:
és a panaszai most jelentkeztek
2010. aug. 10. 14:58
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval nem tiszta erőből, de azért fájt neki.. :S:S
2010. aug. 10. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Függően attól, hogy a rúgás mekkora mértékű volt, ill. januárban, ha lassan alakult ez ki (hajszálnyi sérülések), akkor elvileg okoz6ta. Bár azért eltelt már vagy kb. 7 hónap azóta, tehát akár más miatt is előjöhetett, de ha arra vagy kíváncsi... ha a rúgás vmiféle apróbb, előre nem lát6ó, fel nem ismer7ő sérülést okozott benne, akkor elképzel7ő, hogy igen. Kérdés, hogy ez hirtelen jött elő (akut), vagy már régóta megvolt neki, csak most jött rajta igazán ki (krónikus)?


Gondolj bele... a herék mennyire érzékenyek!? Elég egy picit megnyomni, már kellemetlen, majd fáj. Egy rúgással simán Ali babát csinálhat bárki bárkiből, aki férfinemű.



Na de mi történt és hogyan?

_ A srác mióta szenved, és a szenvedése miben nyilvánul meg? (Kb-ra ptosan mikor jelentkeztek a problémái?)

_ A srác mit érez?

(Fájdalom? Duzzanat? Forró odalenn?... stb.)

_ Dokinál volt már, igaz? Mi volt a pontos diagnózisa?

_ Doki mit mondott? Mi a terápia? Műteni kell?

_ Biztos hogy mellékhere-problémák? Nekem ez ennyiből inkább herevisszérsérvnek tűnik...

_ Mikor mondta neked a barid, hogy itt gebasz van őnála odalenn?


A srác hogy van? Mennyire viseli meg ez a dolog? Na és te hogy vagy? Gondolom rendesen megbántad, de azóta mi van?... Vannak lelki problémák emiatt az eset miatt? (Neked és az osztálytárs-barátodnak...)


Üdv: EE

2010. aug. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
abba is belefájdult ahogy olvastam
2010. aug. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kb egy hete mondta, vagy másfélhete, nem mondott panaszokat, csak annyit h vmien rákmegelőző filmet nézett, és ő is megvizsgálta magát, és talált vmit, azért ment el orvoshoz, hát egyelőre nem kell műteni, csak ha tovább vastagidnak..
2010. aug. 16. 15:29
 10/11 A kérdező kommentje:
*o
2010. aug. 16. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!