Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet merevedési zavar?

Ez lehet merevedési zavar?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Amikor bnőm szájjal kezd kielégíteni, nagyon jó meg midnen, de hirtelen elkap egy érzés, elönt a melegség, kiver a víz, izzadok és egész egyszerűen leáll a farkam. Utánna elég nehezen tudok elérni ujra merevedést, valószínű a stressz miatt. A szexel nincs semmi gond. Korábban a kapcsolatunkba a bnőm jóvoltából voltak kikötések. Csak szombatonként szexelhettünk. Ha hétköznap kezdeményeztem akkor 5 alkalomból 5ször utasított vissza, mondván hogy eröltetem nagyon, pedig én nem éreztem eröltettnek. Lehet emiatt alakult ki egy félelem, vagy nemtudom. Nagyon szeretném ha eltudnék úgy élvezni miközben szájjal elégít ki, de sajnos leblokkolódok:( Miért lehet ez velem? Nagyon kívánom a bnőmet. Mi lehet a megoldás?
2010. aug. 7. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

túlzottan meg akarsz felelni a barátnődnek.ez a "csak szombaton" ez elég durva,bocs,hogy ilyet mondok de biztos ez a nő kell neked?

próbáld meg lazábban venni a dolgot és ha ilyen szombatos dumákkal jön akkor röhögd ki(nem muszály nyíltan elég magadban is-az a lényeg,hogy ne vedd túl komolyan az egészet).nem veled van a baj,azért mert gyakran visszautasít.a teljesítménykényszer ugyebár nem éppen potenciabarát.29/f

2010. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, és ha jól glom... az is könnyen előfordulhat, hogy a sok visszautasítás szexközbeni pszichés zavarokat idézett elő nálad. Ez szexuálpszichológiai probléma, sztem túlságosan is magadra vetted a visszautasítást...

és feltételezem, hogy benned van ez az érzés, gondolat is, amikor az általad leírott tünetek elkezdenek jelentkezni.


Beszélgess sokat! Beszélgesd ki magad a problémádról, ill. ha tényleg kell neked ez a kapcsolat ezzel a csajjal, akkor ezt vele is meg kell bexélned, mert sztem rémképek élnek a visszautasításról a tudatalattidban.

Ha nem megy megoldani a dolgot, fordulj bizalommal szexuálpszichológushoz, és merj tőle segítséget kérni minden szégyenérzet nélkül! :-)


Üdv: EE

2010. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!