Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mosdón voltam, és észrevettem...

Mosdón voltam, és észrevettem hogy valamiért véres az üritésem, azaz eléggé durván véres. Tegnap is észrevettem valami ilyesmit, mi lehet?

Figyelt kérdés
NEm tudom mi ez, de nagyon félek :S nem kis vér, hanem elég nagy mennyiség... :S 17f
2010. aug. 6. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Orvos!

Ha nem ettél céklát akkor vér...bél:-seb-fertőzés-daganat..bármelyik lehet és egyik se vicc!!Apám majdnem ebbe halt bele,hogy nem ment el időben orvoshoz!Tudom,pasi vagy nem szereted a vizsgálatokat!De hidd el,jobb előbb mint később..!Aztán írj,hogy mi volt!

2010. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azonnal orvos!!!
2010. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó nem óriási mennyiség, nem kevés... de nem sok... :S nem tom :S
2010. aug. 6. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
dinnyét nem ettél?
2010. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tegnap, de nem hiszem h attól, eddig soha nem volt... és szerintem még előtte is feltűnt ez.
2010. aug. 6. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Akárhogy is,menj orvoshoz!
2010. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem sem volt, tavaly nyáron tűnt véresnek a székletem, de nem is akár mennyire, aztán kiderült h a dinnye... van mikor olyan, van mikor nem, azért menj orvoshoz minél előbb h megnyugodj!
2010. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet: aranyér (legjobb eset), Chron-betegség (rosszabb), vastagbélrák (legrosszabb).

Mindenképp orvoshoz kell menni!

2010. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz!!!
2010. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Orvoshoz vele!


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!