Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segíts kérlek? Hol és hogyan...

Segíts kérlek? Hol és hogyan oldhatnám meg? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fitsmaszűkületem van és szeretném megműttetni. az a baj hogy nemtudom hogy Hódmezővásárhelyen hol lehetne ezt megoldani, illetve hogy ott támogatja-e a TB. Ha valakinak van tapasztalata, véleménye akár orvosokkal akár a műtéttel vagy bármivel kapcsolatban az kérem segítsen.köszönöm szépen!
2010. aug. 5. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem hallgatsz rám...

és ahelyett, hogy minden kérdésre igyekeznél közérthető válaszokat adni, csak részinformációkat adsz, azt sem a kérdések alapján. Így hogy segítsek?

Amit írtál, az elég kevés infó, ráadásul nem könnyű elképzelni sem.


TEDD LE A TROMBITÁDAT, ÉS HALLGASS RÁM!

Nyisd meg az általam a 03:53-kor írott hszsomba belinkelt #2. sz. linket és aszerint válaszolj, mert már most sem azt mutatod, hogy hallgatnál rám, legalább 3x kell téged megkérni valamire, ahhoz, hogy meghalld, amit mondanak neked. és érződik, hogy egyéni utakat akarsz járni, aminek meg vannak a veszélyei.


És egyébként nem minden doki foglalkozik azzal, hogy te mit szeretnél, lásd DE OEC (Debrecen, Egyetemi Klínikák), most hétfőn reggel, ahol egy itt, a műtétje előtt alig néhány nappal megismert srácon a doki megfelelő érzéstelenítés nélkül TKM-et hajtott végre a beteg által kért RKM helyett, (csak egy fitymavégi bojtot kellett volna leszedni, és a doki megígérte neki, hogy igyekszik minél több fitymát meghagyni, ehelyett teljesen leszedett mindent,... szükségtelenül,) a gyerek meg minden szikevágást érzett, de a doki nem törődött vele. Mostanra már nekem is sikerült a srác által elmondottakat lelkileg (talán) feldolgozni, ő uis nem hallgatott rám és nem nézette meg a bréjét más dokival, ragaszkodott e kiírt műtétjéhez, így megkínozták.

Annál a dokinál azonban, akit én javasoltam, ez nem fordul6 elő, és a szentesi kórházban a hírek szerint TÉNYLEG olyan dokik dolgoznak, akiknek első a beteg, és a kívánságát is igyekeznek figyelembe venni.


Ami téged illet,... én próbálnék neked segíteni, de nem könnyíted meg a dolgomat, és érezteted, hogy nem akarsz együttműködni. Ha ez így megy tovább, akkor nekem 8. Ha egyéni utakat akarsz járni, tessék,... de ha megszívod, ne gyere panaszkodni...!

>:-o Vagy tégy eleget a kérésemnek elsőre, és annak megfelelően, vagy eléred azt, hogy kijelentsem, hogy nem tudok (NEM LE7) neked segíteni,... mert ahhoz uis TE IS KELLESZ (ill. kellenél...)!!!

:-o NÉLKÜLED NEM MEGY!!!


Üdv: EE

2010. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

1. 18 éves vagyok.

2. teljesen mind1 hogy merev vagy sem akkorse jön hátra a fitymám egyáltalán. mind2 állapotban ugyan olyan.

3.letapadás nemtudom milyen, váladék szerú az van:S kellemetlen szaga van... nincs berepedezve, csak ha eröltetem akkor picit megreped de nem vészes

5. fedi rendesen igen, kb 2-5 mm

6.lehet hogy a fékem is rövid mert mikor nem volt szúkületem merev állapotban igencsak feszes volt és érzékeny, de úgy érzem azzal még gond nem lenne.és szerintem a szűkület eltávolítása megoldaná.

7. együtlét, petting után kis csomót éreztem a farkam tövénél ami kellemetlen volt, de kis idő mulva elmúlt.

8. fültisztítóval szoktam tisztítani, akkor kicsit érzékeny, de nem mondanám hogy annyira érzékeny lenne.

9. megy az önkielégítés csak nemtudom hártrahúzni semennyire, a makkom látszik de nem jön hátra az a fránya fityma:( szex is megy.. de az atól függ hogy a partnernek milyen stűk a..

10. 1-1.5 éve van szűkületem.

11. mióta az eszemet tudom kicsit szorult vagy nemtudom hogy mondjam, régen emlékszem hogy anyumék elvittek 1 helyre ott nyújtogatást javasoltak

12.gátlásos vagyok nagyon. a mostani barátnőmmel nem volt még szexuális kapcsolatom és nemis tud róla szégyellem

13. régen voltunk anyummal vmi helyen azt javasolták h szappanos kézzel húzogassam... szex ment még a teljes szűkület előtt

14. próbáltam nyujtani eleinte de nem ment így ráhagytam.

15. RKM lenne a megoldás így lalikus szemmel, van még a TKM és a bemetszés, esetleg krémek

16.kiskoromban vizsgálták 7-8 éves lehettem.


mindig megnézegetem magam próbálgattam nyújtani nem ment. tisztítom ahogy tudom. kb ennyi elvagyok keseredve:(



bocsánat hogy nem ezekre vállaszoltam, csak nem értettem valahogyh milyen kérésre gondolsz elnézést.


nagyon szépen köszönöm a segítséged megint csak

2010. aug. 7. 20:08
 13/15 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Látod, érzed, a pánik nagy úr. Teljesen elveszi az eszed, így már értem miért kezdted el fújni a trombitát. Azonban most arra van szükség, hogy a sikered érdekében összpontosítsd a figyelmedet egyetlen helyre: A MEGOLDÁSRA.


Az utolsó kommented árulta el igazán a kétségbeesésedet, bár az eddigiek során is voltak erre utaló jelek. Azonban, ha ilyen állapotban mész műtétre, lelkileg nem biztos, hogy ki fogod bírni.

Tudod, ahhoz, hogy vki változtatni tudjon vmin, ahhoz a változást megfelelően elő kell készíteni, ez viszont nem kis munka. Azonban ha most idefigyelsz, és együttműködsz, nem érhet csalódás, ha úgy is teszel!


Bár e hetet abszolút katasztrofálisnak érzem, -- saját részről mindenképpen, -- néhány GyK-s barátomnál, akinek segítettem egy időszak alatt, mostanra beérni látszik a gyümölcs, hosszas hónapokat dolgoztunk azon, hogy a srácoknál lelkileg, elhatározásilag, kitartásilag, de főleg önbizalmilag rendben lépjen be a műtőbe, és ne rettegve feküdjön fel a műtőasztalra.



A leírásod ugyan nem perdöntő, de ennyiből számomra nekem is úgy tűnik, hogy a bemetszés abszolúte nem segítene, és azt a 2-5 mm-es bojtot -- amelynek az végétől vissazfelé számított alsó részén megtalálható a makkodat a fitymába beszorító bőrgyűrű -- mindenképpen el kellene távolítani.

Azonban a kétségbeesettség rossz tanácsadó, és ha így mész be, -- magad is kimondtad: GÁTLÁSOSAN -- lelkileg tönkreme7sz.

Ezt sztem jó lenne elkerülni, megelőzni!


Azt szeretném, ha nyugodtan, akaratteljesen, magabiztosan és félelem nélkül me7nél be a műtőbe, és ne vonszolni kelljen... :-) éppen ezért sztem keress meg >>priviben, és ha van MSN/SkyPE-elérhetőséged, akkor írd meg benne. Oké? :-)

Hivatkozásként linkeld be ezt a topikot is, hogy emlékezhessek arra, hol is találkoztunk.


Sztem hasznos lenne beszélgetnünk egy zártabb környezetben, ahol talán jobban megnyíl6sz, mert sztem fexült vagy ott legbelül és szeretnél kilazulni, feloldódni lelkileg. :-)



NE AGGÓDJ, SEGÍTEK! :-)

FEL A FEJJEL! ;-)

Üdv: EE

2010. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én csak annyit szólnék hozzá,hogy nekem is át kellett esnem metélésen és semmiféle károm nem született belőle,csak hasznom!

A műtét nem fájt,csak néhány napig volt kellemetlen a makkomnak a hirtelen jött szabadság!:)

Bátorság,bármit is tesznek csak jobb lehet,mint így!

Minden jót!

2010. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
oké EE elküldtem e-mailban az MSN-címemet. köszönöm szépen mindenkinek a segítségét.
2010. aug. 9. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!