Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segíts kérlek? Hol és hogyan...

Segíts kérlek? Hol és hogyan oldhatnám meg? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fitsmaszűkületem van és szeretném megműttetni. az a baj hogy nemtudom hogy Hódmezővásárhelyen hol lehetne ezt megoldani, illetve hogy ott támogatja-e a TB. Ha valakinak van tapasztalata, véleménye akár orvosokkal akár a műtéttel vagy bármivel kapcsolatban az kérem segítsen.köszönöm szépen!
2010. aug. 5. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, a tb támogatja. Az sztk urológiai szakrendelésére kell menned (telefonon kérdezd meg, hogy nálatok kell-e időpontot kérned ill. a háziorvostól beutalót vinned, de általában egyik sem kell). Az urológus megvizsgál és elmondja a lehetőségeket. Lehet, hogy elég egy kenőccsel kenni és nyújtani a fitymát, lehet, hogy ejt a fitymádon két pici bemetszést és ennyivel rendben leszel, de az is előfordulhat, hogy körül kell metélni részlegesen vagy teljesen.
2010. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és a körülmetélés miből áll? nem távolítják el az egéssz fitymát ugye? vizsgálat után mennyi idő van a műtétig? vállaszodat előre is nagyon szépen köszönöm
2010. aug. 5. 20:40
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne félj, a körülmetélés a legutolsó a sorban, lehet részleges (akkor csak a fityma egy részét távolítják el) és lehet teljes.

De - mint már írtam - a szűkület mértékétől függően dönt az urológus, hogy a többféle megoldás közül melyiket javasolja.

Ha bizonytalan vagy, nyugodtan menj el másik orvoshoz is, nem kell azonnal az első orvosnak hinned. Legfeljebb visszamész hozzá, ha úgy érzed, benne mégis jobban megbízol. Neki csak annyit mondasz, hogy köszönöm, még átgondolom, így "nyitva hagyod" a visszautat. A beavatkozást többnyire helyben, ambulánsan végzik.

2010. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha nincs tipped hol, egyet tudok... Dr. Lakatos Ákos Szentesen megbízható, precíz, jó munkát végez, és nem akar mindjárt TKM-elni (teljesen körülmetélni), hanem reális és reprezentatív.

Volt itt még régebben egy srác a GyK-n ő részletesen leírta tapasztalatait az orvossal kapcs. és az RKM (részleges körülmetélést megcélzó) műtétjéről. Az általa leírtak alapján a doki valóban jó munkát végez, érdemes tehát megfontolni... mint alternatívát. (A szentesi kórházat nagyon dicsérik urológiai beavatkozások szemptjából. Bár több ilyen lenne... o.O)


A srác itt írja le személyes tapasztalatait:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..



Egyébként hány éves vagy, mi a pontos problémád?

Ha glod... válaszol6sz az ezt tixtázó kérdéseimre is, itt am. is minden infót megtalálsz a fitymaplasztikai beavatkozásokról. :-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Üdv: EE

>>

2010. aug. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan dokit válassz, aki nem akarja az egészet levágni. Több is van, amelyik egyből teljes körülmetélést csinálna, mert neki egyszerűbb, ilyen sajnos sok van, de én nagyon megjártam vele, ezért olyan megoldást érdemes keresni, ahol minél többet meghagynak a nem beszűkült, egészséges részből. Teljes körülmetélés után már sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni :(

Nekem fáj is és ronda is lett pl.

2010. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem tudom hátrahúzni eggyáltalén, és a tisztítása is nagyon nehéz:S de remélem hogy nem fogják eltávolítani az egészet. egyébként nem csongrádmegyei vagyok, így is kezelnének szerintetek? hálapénz..? kösziönöm a vállaszokat
2010. aug. 6. 12:28
 7/15 anonim ***** válasza:

HAHÓ! Figyelsz te rám egyáltalán?

Ajánlottam neked egy jó dokit a 03:53-mas hszsomban, megnézted a topikot, amit belinkeltem? (#1. sz. link) Vagy csak fújod magadban a trombitát kétségbeesetten?


Nézd meg, a linkeket, mert megoldhatja a problémáidat, és akár nem is biztos, hogy TKM-mel, azonban, hogy ezt tisztázzuk, hogy mekkora a baj, jó lenne, ha válaszolnál a #2. sz. link alatti topikban feltett kérdéseimre. Ott részletes és reprezentatív információkat is találsz magáról a fitymaplasztikáról.


Hagyd abba a trombitálást, és nézd meg a LINK-ek tartalmát!


***

A hálapénz meg egy emberek által kitalált, tévhiteken alapuló, legális formában nem létező fogalom, TESSÉK ELFELEJTENI! Azért kelt életre ez a "szellemjárás", mert az emberek felpénzeltek egyes orvosokat jobb szolgáltatás hitében, amiből sajnos szokás lett, no és persze különbségtétel ember és ember között, éppen emiatt lett ez már BÜNTETŐJOGI kategória, és feljelentést von maga után az Orvosi Kamaránál, szóval TESSÉK VÉGRE ELFELEJTENI!



***

Hogy most te Csongrád megyei vagy Jász-Nagykun-Szolnok esetleg Békés megyei, az sztem tökmindegy... kérdezz rá a kórházban, a választott dokinál, hogy ellátnak-e, mert mi ezt nem fogjuk tudni neked innen kisujjból kirázni!



Azt még mindig nem árultad el, hány éves vagy, Pajtás!?

Hogy most fogunk-e tudni neked segíteni vagy sem, ez attól függ, hogy fújod tovább a trombitát, vagy megnézed az általam belinkelt oldalakat ill. válaszolsz a tisztázó jellegű kérdésekre is, amelyeket alatta is feltettem!?


Üdv: EE

2010. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok:) és figyelek igen. rendben utánanézek az orvosnak és felkeresem. igaz nemjártam még szentesen soha de valahgy majdcsak megtalálom. most jelenleg nemfogok ráérni sajnos megműttetni vagy akármi más de hó végén rászeretnék állni és végégjárni. félek tőle de muszály lesz. köszönöm EE h ilyen segítőkész vagy. így azok az infók alapján amit elmondtál sajnos szerintem RKM lesz belőle:S de olvastam már ezzel akapcsolaban olyanokat hogy kiszárad, elpikkelyesedik a makk és nagyon kellemetlen lesz. remélem nem így járok én is:( köszi mindent EE remélem segítesz továbbra is
2010. aug. 6. 22:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Nincs mit...:-)

Ha azonban azt szeretnéd, hogy segítsek továbbra is, akkor kooperálnod kell velem. Uis mindenhol csak a "csapatmunka" hozhat elfogadható, jó eredményt, és ez azoknál is így volt, akiknek eddig segítettem, nem siették el a döntéseiket, és hallgattak a tanácsaimra. Ellenkező esetben sajnos a saját felelőtlen, elsietett túlbuzgó döntésük TKM-et eredményez7/-(7)ett számukra akarva-akaratlanul, ami MEGAKADÁLYOZ6Ó LE7NE/LE7ETT VOLNA, ha képesek lennének/lettek volna megfelelő elszántsággal, akaraterővel és némi türelemmel felülkerekedni a saját sietségükön, túlbuzgóságukon, sztereotípiáikon, és persze elsősorban önmagukon, és hallgatnának a figyelmeztetésekre is.

(Ezen a héten pl. két esetben történt ilyen, hiába a jótanács, az önfejűség vagy a nemkooperálás/lustaság győzött, meg is lett a végeredménye, igaz, eléggé a szívemre vettem őket, mert hiába, együtt fogtunk neki, de az egyikkel elszaladt a ló, a másiknál meg komplikációk és ostoba időhúzás együttesen léptek fel, de az ő ill. az orvos (közös) (rossz) döntésük volt,... ennek pedig a szóban forgó személyek isszák/itták meg a levét. :'-( És sajnos (egyre) több az olyan ember, akik látnak egy fát, azt hiszik nincs mögötte erdő, elkezdenek hajtani-hajtani, de óriásit fognak repülni (zuhanni), hiába minden intő szó... :-( Később meg jön a(z ön)sajnálkozás, önvád...miért is nem várta ki türelemmel a probléma megoldásának ideális idejét!?)



Visszatérve rád, ha kooperálsz velem, akkor természetesen szívesen segítek neked ezentúl is, ha módomban áll. Azonban először jó lenne, ha válaszolnál a #2. sz. link alatti topikban feltett, a fitymaszűkületed mértékét tixtázó kérdésekre is.

Ha itt nem mered megválaszolni, nyugodtan elküld7-ed >>priviben is, igaz, akkor linkeld be ezt az oldalt is, hogy emlékez7sek rád.


Üdv: EE


=====

PS: Amúgy a köszöneted nemcsak nekem jár, hanem az előző hszólóknak is, közöttük a 19:51 & 21:30-es a véleményem szerint nagyon sok hasznos dolgot írt. :-)

2010. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hello ismét:)

írtam hogy nemtudom hátrahúzni egyáltalán:( próbálkoztam nyújtani, de sajnos eredménytelenül. egyébként ha merev állapotban próbálom hátrahúzni akkor a fitymám a végétől lefelé kb 8-10 mm-es részen elfehéredik, gondolom ez lehet a beszűkült rész ugye? kb ez lenne az amit eltávolítanak nem? tudom hogy a doki megpróbál megtenni mindent hogy ne keljen körülmetélni.

és köszönöm a többieknek is a hasznos tanácsokat!

2010. aug. 7. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!