Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S Mitől lehet ez? éS...

S. O. S Mitől lehet ez? éS MIT CSINÁLJAK VELE? (Többi lent)

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok, és a zacskóm teljesen vörös lett, és csíp meg viszket.

Meg fehér pöttyök jöttek ki rajta


2010. aug. 2. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor ilyen ha erős paprikát eszek utána meg odanyúlok a zacsihoz. Elég kellemetlen érzés. :)
2010. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem ettem erőspaprikát
2010. aug. 2. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:
allergia, rovarcsípés stb. menj le a doktornénihez.
2010. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés is lehet!
2010. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elszíneződés és a viszketés, csípés után még mi kell, hogy elmenj az orvoshoz? Megvárod, hogy az egész altestedet elborítsa és irgalmatlan kucsmagomba nőjön a kukid helyére? Mit vársz, mit fogunk mondani? Eredj a dokihoz, az ilyen nem játék, a dokinál nem égő, naponta lát ennél ezerszer durvább eseteket is. Ha viszont nem mész, nagyobb lehet a baj később.

Pl van, aki ilyenkor kivár, hátha megszűnik magától. Sok fertőzés van, ami először előjön, mint nálad, majd aztán eltűnik, de közben mégis a szervezetben marad, csak észrevétlen. És közben, alattomosan rombolhat, csak nem érzed, csak jóval később... nem érdemes várni! IRÁNY A DOKI!

2010. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!