Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanásokra valami eredményes...

Nem dávid kérdése:

Pattanásokra valami eredményes kenőcsöt pls írjatok?!

Figyelt kérdés

Üdv.


Sajnos szenvedek a pattanásoktól. Nincs túl sok de azért zavar az a pár darab. elmentem bőrgyógyászhoz és irt fel egy isorex nevű krémet. Sokat segített de azért még minden előjön egy-két gyulladt. ez a kenöcs a polosukat tisztítja lehet egy jó lemosó kéne nekem ami segít tisztítani. Már szinte kipróbáltam minden kenőcsöt. Aksenolt, avon tonikot, alkoholos fertőtlenítőt de nagyon nem segített semmi. de járok kozmetikushoz is csak nem olyan sűrűn. Most megy a tévébe egy reklám ami Garnier Pure Active reklámozza. Az használ valakinek? vagy ti milyen kenőcsöt használtok ami bevált?


2010. júl. 21. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Végül is az lehet a baj nem használok lemosót ami tisztítja az arcom csak kenőcsöt.
2010. júl. 21. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
dalacin-t oldat
2010. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
garnier nekem nem vált be zsírosítja a bőrömet, nekem zinnerytet (oldat) meg gyógyszert írt fel a bőrgyógyász. 3 hónapig kellett szedjem a gyógyszert ilyen kúra volt és most egy pattanásom sincs! 17L
2010. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekez ez használt, de nem tudom, hogy lehet-e még kapni nálunk... :


[link]

2010. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!