Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik az az új rák elleni...

Melyik az az új rák elleni gyógyszer, ami mikroalgából készült?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy levelet, amiben ezt az új rák elleni gyógyszert mutatják be, de akkor sajnos kitöröltem most viszont kellene. Nem ismeri valaki? A youtube-on is van róla videó (angol nyelven azt hiszem), egy nő mutatja be. Annyit tudok róla, hogy valami mikroalgákból készült ez a szer és interneten lehet rendelni. Én már jó ideje keresgélek mindenütt de nem találom, remélem valaki ismeri, a válaszokat előre is köszönöm :)
2010. júl. 11. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon ÁTVERÉS szagú a dolog.


1. Komoly gyógyszereket nem szoktam e-mailben és körlevelekben reklámozni! És a Youtube-ot sem használják termékismertetésre.


2. "Rák" elleni szer nem létezik, mivel a "rák" egy gyűjtőfogalom, több ezer betegséget foglal magában. Amit úgy árulnak, hogy mindenféle daganatos betegségre jó, az általában TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐKÉNT és NEM gyógyszerként van engedélyeztetve (mivel NINCSEN gyógyhatása), ha egyáltalán engedélyeztetve van, és nem kínai lósz@r van benne, csak szép csomagolásban... Ennek ellenére jó néhány százezret legombolnak szerencsétlen betegekről ezekkel a vackokkal, mert nyomatják a demagóg tudományosnak látszó(ismétlem, csak látszó!) dumájukat, amit a szegény, kiszolgáltatott emberek el is hisznek.


Ne vedd meg!

2010. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!