Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a mostani szúnyogok?

Mik ezek a mostani szúnyogok?

Figyelt kérdés
Fényes nappal is csípnek, gyakorlatilag teljesen mindegy milyen napszak van. A csípés óriásira duzzad, és nem hogy viszket, hanem fáj, ég. Legalább egy hét kell neki mire valamennyire lelappad. Mitől van ez? Régen ha megcsípett egy szúnyog egy két napig kicsi piros dudor maradt utána de szinte alig lehetett észrevenni.
2019. júl. 3. 20:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ezt most találtam.


[link]

2019. júl. 4. 09:39
 12/12 anonim válasza:

Sziasztok! B vitamint szedjetek, "büdős" lesz tőle a véretek, amit sem a kulancs sem a szúnyog nem kedvel. Lenkei Gábor vitaminjait ajánlom, akár komlex csomagolást is lehet, abban minden jó található! :)

A vizelet más szagú lesz és sárgásabb a megszokottnál, de FŐ AZ EGÉSZSÉG!

A probléma az, hogy ami szúnyog megmarad irtás után az lehet immunis lesz a vegyszerre amit mi használunk. Ami nem öl meg, az megerősít... én pl alapjáraton allergiás vagyok kis mértékben a szúnyogokra. Kiskoromban volt hogy feldagadt a csípés ököl nagyságúra, ezt kinőtem már szerencsére, de most újra jelentkezett a tünet enyhén, most csak szem méretűre dagad. Remélem nem fog súlyosbodni a problémám. :/

2019. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!