Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek gombás fertőzése...

Ha egy nőnek gombás fertőzése van, arről tehet egy kicsitis?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem mosakszik rendszeresen, nem váltja minden nap a fehérneműjét, fűvel-fával összefekszik, mindent feldugdos magának, akkor nagy valószínűséggel tehet róla.


Ha pedig ügyel a higéniára, csak elkapja strandon vagy valahol, mert fogékonyabb a fertőzésekre, akkor nem tehet róla.

2010. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Általában nem tehet róla. De ha nem kezeli arról nagyon is.
2010. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Általában nem, viszont, amiket a 2. válaszoló leírt azok igazak.


De vannak akik fogékonyak az ilyen fertőzésre és akkor szinte bárhonnan el tudják kapni.


Bármi okozhatja, a szűk nadrágok, szűk, műszálas fehérnemű, nem megfelelő higiénia és a túlzott higiénia is (ezt az orvosom mondta), illatosított tisztasági betét, a strandon a medence vize a legesleggyakoribb kiváltóok, szóval nagyon sok helyről össze lehet szedni.

2010. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem kell félre dugni és akkor nincs ilyen próbléma...
2010. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én is így gondoltam..
2010. júl. 4. 15:39
 7/16 anonim ***** válasza:

15.14-es válaszoló bizonyára hímnemű (férfinek érthető okoból nem nevezném), ezen kívül rendkívül tudatlan.


Mivel egy férfinek alapból sose lesz hüvelygombája, max. egy nőtől kaphatja el, és utána tovább terjeszti. De a nők a fent leírtaktól fertőződhetnek meg.


Szerintem rajtam kívül még több ezer nő van, aki sose "d.-ott félre" mégis elkapta...

2010. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

16:12, arra nem gondoltál, hogy aki mindenféle jöttmentekkel lefekszik, annak valószínűleg a szexpartnere is ugyanígy tesz? Ebben az esetben pedig megfertőzheti a férfi a nőt.


Mellesleg férfinAk, nem pedig férfinek. Ennyit a tudatlanságról :)

2010. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 19:24


ott a pont:)

2010. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gondolom az utolsó két hozzászóló férfi. Akármilyen hihetetlen, nem csak szexuális úton lehet elkapni a gombás fertőzést. Sőt, szerintem az a legritkább.

Gyakorlatilag ha vki fogékony rá, még a szűk fehérnemű miatt is lehet, vagy strandon is össze lehet szedni.

És pl a fogamzásgátlók is hajlamosítanak rá. De gondolom azért mikor a bnőtök beszedi a bogyóit, hogy beleélvezhessetek, akkor nem ilyen nagy a pofátok.

Szánalmas.

2010. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!