Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10 éves kislányomnak van egy...

10 éves kislányomnak van egy idióta szokása. Ha sebes a feje, lekapargatja a sebet, hogy újra kivérezzen, és ezt csinálja egy bizonyos ideig. Mi lehet ennek az oka? Miért élvezi? Lehet így valami baja, fertőzése? Hogy tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én minden sebemmel ezt csinálom

nem tudom mi benne a jó :D

mondd meg neki hogy csúnya lesz az arca ha ezt csinálja az majd hátha hatni fog rá

2010. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rengeteg gyereknek szokása. Ilyeszd meg,h nagyon csúnya lesz nagykoprába, hátha akkor nem fogja csinálni.
2010. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 13 éves vagyok és pont ugyan ez :D nyugi! nem lesz tőle baja! amúgy ha leszedi a száraz sebet néha-néha gyorsabban gyógyul!
2010. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt csinálja, mert idegesíti, hogy valami ott van. Ez nem idióta szokás, egyszerűen zavaró.

Mindenesetre, ha meglátod, szólj, hogy ne csinálja, mert csúnya lesz a helye.

2010. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 28. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:
én 22 vok, de mindet leszedem :)
2010. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nemazért szedi le h újra vérezzen, hanem azért mert szereti lekapargatni a kemény kiálló leszedhető dolgokat a fejéről. énis szeretem, nemvagyunk mentálisan sérültek, és ő sem az, nyugi:D

24L

2010. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is mindig megoperáltam magamat

(45)

2013. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!