Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feleslegesen félek? Mit lehet...

Feleslegesen félek? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
18éves vagyok. Ha meglátok vagy hallok egy betegségről egyből magamba képzelem megnézem az adott testrészt és napokig ezen gondolkozok ,hogy nem-e lettem beteg. Legutóbb pl fájt a oldalamon (szerintem csak izomlázam volt mert sportoltam előtte való nap) és azthittem hogy vastagbélrákom van. Az ilyen betegségi szűréseket mikor kell elkezdeni?
2010. júl. 4. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán hipohonder vagy. Nem megbántásból, de tényleg ezt gondolom. Menj pszichológushoz.
2010. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs pénz pszichológusra:S
2010. júl. 5. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig vagy magadat állítod le vagy pszichologus segít ebben. Nem akarlak megijeszteni, de próbáld kontrollálni az előképzeleteidet és az érzéseidet.. ebből komoly baj lehet..
2010. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hm.Ha szerinted izomlázad van,és még az is alátámasztja hogy előtte való nap sportoltál,akkor minek hülyíted magad?

Az ilyen betegségek pedig hogy vastagbélrák,nem kezd egyik napról a másikra hirtelen fájni.

2010. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!